Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek szerint nem elég neki a...

Ezek szerint nem elég neki a tejem?

Figyelt kérdés

7 hetes a babám. Cicizik viszont szinte minden cicizés után keservesen sír még...lemérem megeszik 100-130 grammot de még sír.

Ha adok neki csak 90ml tápszert akkor viszont mély álomba zuhan- jóllakik


Ezek szerint nem tápláló a tejem? nem lakik jól vele_?



2012. dec. 15. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 100-130 grammot megeszik akkor bőven jól kell laknia elméletileg. A cumit nem próbáltad esetleg. Nálunk az volt a megoldás, hogy álomba cumizta magát, különben üvöltött.
2012. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha adsz még erre neki 90 tápszert akkor csak rosszabbat csinálsz, mert kitágítod a kis gyomrát. Az én fiam 5 hónaposan eszik meg 200 ml tápszert.
2012. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is cumi. Esetleg tápszerbe kell bemártani, nem tart soká, de lehet pont elég ahhoz, hogy elnyomja az álom:)
2012. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kikopi a cumit nem kell neki.de folyamatosan sír.a 90ml tápszert nem a tej mellé adom olyankor tejet nem kap már.
2012. dec. 15. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:

7 hetes növekedési ugrás!!!

ilyenkor minden baba állandóan szopizni akar.


Van oka annak, hogy méred őt? szerintem ugyanis nem éhes, hanem csak szopna.


hogy zajlik egy szoptatásotok, mikor és miért hagyja abba, te veszed el tőle a cict, vagy ő utasítja el? ilyenkor másik melledre ráteszed megint? elfogadja akkor?

2012. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sosem veszem le a cicirol ő kopi ki.

Nem szoktam attenni a másikra.van amikor eszik elalszik utána csak cumizik rajta

2012. dec. 15. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van néha és cumi a megoldás ahogy páran írták előttem!!cumit adok neki máris megynyukszik
2012. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj másik fajta cumit. Nálunk a Nuk-ot kiköpte és a cseresznye alakút is. A MAM 0-3 hós cumiját viszont imádta.
2012. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!