Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkázó lapot vegyek...

Milyen pelenkázó lapot vegyek a babámnak? 2 v.3 ékeset, puhát, v. merevet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én puhát vettem, mert nagy pelenkázónk van
2012. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ja, azt nem írtam, hogy komódra tenném. :)

tehát nem lesz külön pelenkázó..

2012. dec. 15. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben merev pelenkázót vegyél, aminek van pereme!
2012. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

és 2 v. 3 ékeset? :)

van jelentősége, hogy a fejénél is van perem?

2012. dec. 15. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak úgy egy komódra rátenni elég veszélyes. mikor 4-6 hós kora körül elkezd mozogni néha bírkozni kell vele, és ha ekkor nincs rögzítve akkor akár le is eshet.

ha nem akarsz pelenkázót venni, akkor csináltass vagy csinálj a komódra egy nagyon egyszerü fa keretet, amibe bele teszed ezt az alátétet.


mi puha müanyagot vettünk mert azt nem kell mosogatni, mindig teszek rá egy textil pelenkát.

2012. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Merevet ,mert a kiságyra is vagy a fürdőszobába a mosógépre,fürdésnél praktikus.

2 oldal pereme legyen ,nem kell fent.

2012. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Oldalt legyen, felül nem szükséges a perem!
2012. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ok. köszi! :)
2012. dec. 15. 23:35
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is perem nélküli komódon van, és sima puhát vettem. az első 2 hónapban ez tökre elég volt, de most már kezdi fellökni magát, és félek mindig, hogy leesik... szóval nagyon oda kell figyelni, ahol nincs perem, ott legyen pereme a pelenkázónak, én azt tanácsolom, de az is lehet, hogy bizonyos kor felett mondjuk az ágyon fogsz pelenkázni, ennyi. Sokan így csinálják!
2012. dec. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem mindkettőt. Az a szitu, hogy a 3 peremes, ékes, merev pelenkázó lap nagyon tuti, de kicsinek tűnik, mivel a fejénél lévő perem "elvesz" a lapból.


A másik ugyanilyen két ékes, elég nagy, de itt meg attól félek, hogy mivel a falnál lesz a baba feje v. színűleg, ezért be fogja verni. :(


szóval nem tudom, alszom még rá.

2012. dec. 16. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!