Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert vakarja dorzsoli 5...

Miert vakarja dorzsoli 5 honapos babam a fejet mindig? Mindig kesztyut kell ra adjak.

Figyelt kérdés
lehet mert kozmos a feje?
2012. dec. 15. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet picit viszket neki. Babá sampon nagyon jó koszmó ellen.
2012. dec. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legjobb koszmó ellen a babaolaj hajmosás előtt, de még jobb és természetesebb az étolaj. Védőnők is ajánlják. Bekened fürcsi előtt vékonyan, hogy kicsit felpuhuljon a bőre, aztán a fürdővízzel óvatosan dörzsölgeted. Naponta, amíg el nem múlik.
2012. dec. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha koszmós lenne azt látnád szerintem,az én babám is 5 hónapos és birizgálgatja a fülét néha(fogzás),dörzsöli a szemét(amikor nem is álmos,állítólag a szempillák miatt),de volt hogy huzigálta, beletúrt a saját hajába hason fekve,fejét oldalra fordítva. mivel fürdeted-mosod a babut?
2012. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 honapos fiam is ezt csinalja, HA almos!
2012. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen koszmos a kis feje.. hat most mar semmivel furdetem csak furdes elott kremet teszek ra amivel lehet furdetni es ennyi aztan furdes utan olajat a fejere. mindig dorzsolni akarja vakarja.
2012. dec. 17. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Fürdés előtt fél-egy órával kend be a buksiját babaolajjal, tegyél rá egy cérnasapit. Aztán óvatosan egy textilpelussal le tudod dörgölni a koszmó nagy részét. A Babé sampon azért jó, mert nem engedi visszajönni.


Nem a szemét, fülét dörzsöli, hanem a fejecskéjét, ugye?

2012. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
IGEN A FEJET
2012. dec. 17. 19:37
 8/9 A kérdező kommentje:
de neha a fulet is kaparja mar
2012. dec. 17. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:
nekünk ez vált be koszmó ellen:van az ovális alakú hajkefe,na fürdéskor tettem a fejére kevés fürdetőt(olyan fürdető és sampom egyben)és a hajpamacs kefével jól átdörzsöltem ahol koszmós volt és másnapra eltűnt!lehet jól is fog a kis buksijának esni a hajkefés hajmosás,az enyémnek tetszik.
2012. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!