Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok jó orvost ajánlani...

Tudnátok jó orvost ajánlani Debrecenben, akinek meg lehetne mutatni a krupp-gyanús gyerkőcömet?

Figyelt kérdés
Az idén, januárban volt egy ugatós - köhögés rohama az akkor 10 hós fiamnak. A nagyobb lányomnak is egyszer volt, de nem ilyen erős, akkor kaptunk Rectodeltet az akkori gyerekorvosunktól, valamint azt tanácsolta, hogy nyitott ablaknál, hűvös szobában aludjunk (az áprilisban volt), és végső esetben nyomjam be a kúpot, míg beérünk az ügyeletre. A fiamat nyitott ablakhoz vittük, a köhögés megszűnt, így kúpot nem is adtam - bár előkészítettem. Időközben - költözés miatt - gyerekorvost váltottunk, akihez másnap elvittem a fiamat, ő meg letolt, hogy az első ugatós köhögésnél be kellett volna adnom a kúpot, hisz megfulladhat. Én nem ítéltem annyira súlyosnak, és a levegő valóban segített a fiamnak, plusz pihenőszékben altattuk utána, és légzésfigyelőnk is van. Azóta most először jelentkezett ugatós, száraz köhögés, rekedtség, és nem tudom, krupp-e, mert a másik két gyerkőcöm is beteg, lázasak, köhögnek - csak nem ugatósan. Nem éjszaka jelentkezik, hanem nap közben is köhög, nem rohamszerűen. Azért írtam le minden tünetet, mert talán így pontosabb képet adhatok, hogy milyen orvosra gondolok. Örülnék, ha valaki tudna ajánlani Debrecenben olyan gyerekorvost, vagy pullmonológust, vagy egyéb orvost, aki segíthetne felmérni, hogy ez most mi is pontosan, ha mégis krupp, akkor hogyan tovább, mit tartsunk itthon, stb. Mindegy hol rendel, és igazából magánrendelés érdekelne, a lényeg, hogy megbízható, Debrecenben rendelő doki legyen. Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 16. 01:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!