Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudnék junior tejital...

Honnan tudnék junior tejital (1 év feletti) termék mintát rendelni?

Figyelt kérdés
Milupa, milumil, Nestlé .. nem jártam sikerrel. korábban egyszer már adtam a kicsimnek, de akkor nem ízlett neki, most újra megpróbálnám. jó lenne ha nem dobnék ki több ezer forintot az ablakon egy doboz megvásárlásával, ezért gondoltam a termékmintára. de honnan?
2012. dec. 16. 05:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lehet belőlük rendelni. Sajnos én is végig kóstoltattam a palettát mire a fém dobozos vaniliás nestlé-ig eljutottunk. A többit tartogattam egy ideig hátha egyszer-egyszer inna még belőle de végül mivel ugye bontva volt kuka lett belőle. Ami duplába volt csomagolva az jó ideig meg volt, de végül egy lomtalanításkor az összes kacattal együtt kitakarítottam. Hát sajnos ennyit érnek. A közelben pedig nincs baba, rokonságban szintén akinek oda adhattam volna.
2012. dec. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem rendes tejet adsz neki a művacakok helyett?
2012. dec. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

már adtam párszor, de csak reggel 1 dl iszik meg és ennyi az össz tejfogyasztása a napra. imádta/imádja? a joghurtot-sajtot-túrót de mostanában jóval kevesebbet eszik ezekből. meg másból is sajnos. ezért gondoltam a tejitalra. mert telít, van benne vitamin és este is adhatom ha keveset evett (tejből este még nem mernék neki adni nehogy fájjon a pocija)


annyi mindent olvastam már ami a tejital mellett szól, meg a olyat is hogy lehet neki nyugodatn már a tejet, de ez a sok vélemény csak jól összezavart.


Védőnőt megkérdeztem, mondta h elég a tejtermék, de mint írtam abból kevesebbet eszik most vmiért. Doktornő meg tápszert írt fel :) vicc.... másfél éves egyébként a kicsim és 1 hónapja nem szoptatom, tápszert eddig nem kapott

2012. dec. 16. 07:02
 4/5 anonim ***** válasza:

A milupa régen adott termékmintát, szerintem írj nekik e-mailt, írd le, hogy miért szeretnéd kipróbálni.


A nestlével is megcsinálhatod, nekik is van termékmintájuk, egyik barátom területi képviselő volt náluk, és hozott nekünk egyadagos junior italport:)


Nem hiszem, hogy elzárkóznának, sőt, szerintem biztosan küldenének, ha leírod a gondodat.


Egyébként szerintem is adhatnád már nyugodtan a tejet, akár este is, mert ha napközben nem fáj tőle a pocija, akkor este sem fog:)

2012. dec. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a tejjel lányok, hogy egyrészt a bolti egy nagy rakás sz..., de az igaziban sincsen annyi vitamin, amennyi egy ekkora babának ideális volna. Ne feledjétek, hogy a tehén a borjának tejel, nem az embernek!!! Más a szükséglete mind a kettőnek. Én a téli időszakot kihúznám a tejitallal. Tavasszal meg jöhet a friss házitej, ha tudsz szerezni.

Én felhínám a hippet, humanat, hogy küldjenek mintát. A milumilnek is van mintája, már dobtak be a postaládámba. Egy csörgést megér. A tápi dobozán van egy zöld szám.

2012. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!