Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizós babák anyukái: hány...

Cumizós babák anyukái: hány db cumi van használatban? Milyen gyakran mossátok/fertőtlenítitek? Milyen gyakran cserélitek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a nagyobbik lányom cumizik vagy 10 cumija volt a 2 év alatt. Mikor kicsi volt heti 1-2x fertötlenitettem , de most már egyáltalán nem. de lemosni persze pár naponta.
2012. dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 hónapos és két cumi van "állományban", már csak két naponta lemosom a csap alatt szappanos vízzel, de kb. 1 éves koráig minden nap fertőtlenítettem.De így utólag van a Rossmanban egyszerhasználatos kiskendő, elég ha avval átörölgeted, de az nagyon drága.Vagy olcsóbb a fert. oldat a Chicco-tól, ha abba bedobod és utána lemosod.Amikor kisebb volt sem volt több cumi használatban kettőnél több.De mint azt elöttem írják, fogy, mert kopik róla a minta stb. Egyébként Mam-os cumink van.
2012. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos lánykámnak 4 cumija van. 2 db éjszakai világítós és 2 sima, Mam egyébként. De naponta 2-t használunk , másnap a másik kettőt, szóval ez csak logisztikai készlet, elég lenne 2 is. Minden nap sterilizálok még neki mindent, úgyhogy a cumikat is, 1 éves korig így is marad...

Egyébként még nem cseréltünk le egyet sem, egyrészt azért, mert ugye így ritkán kerül sor egyre, meg 6 hónaposan kezdtük ezt a méretet, szóval szerintem nem indokolt, semmi bajuk nincsen láthatólag.

2012. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok, pontosan nem tudom mennyi. De valahonnan mindig elővesz egyet, hiába gondolom azt, hogy eldugtam mind. Ma is jött ki a szobájából, cumival a szájában. Fogalmam sincs hol találta.....na, most beugrott. Tuti benyúlt az ágyába.:)) Kis ravasz. Nappal nem akarom, hogy cumizzon, csak elalvsához kapja vagy ha nyűgös. Már nem fertőtlenítem, cska lemosom (14 hónapos a lányom)
2012. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 volt, 2 éjszakai (MAM) és 2 sima (Avent), egy aventest elhagytunk valamelyik boltban, egy másik gyanítom dédi kanapéja mögé került, mert ha átmegyünk hozzá, sokszor leseget be mögé és mondja, hogy "Kell."

2 éjszakai még meg van, de csak ő tudja hova teszi. A minap az apja számítógépének a mobil rack-jéből vett ki egyet.

Minden nap megmosom őket, már nem fertőtlenítem.

16 hónapos.

2012. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kettő van.Avent-es.Mindennap kifőzöm neki.Azért van kettő,hogy ha ledobja ,akkor legyen csere cumi.
2012. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam még csak 6 hetes, egyelőre egy cumija van mert nem tudtam hogy cumis baba lesz. Napi egyszer főzöm ki, vagy ha leesik. Most fogok venni még kettőt, és akkor végre lesz pótlás ha kiköpi a földre :-)
2012. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!