Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen rosszul 9...

Miért alszik ilyen rosszul 9 hòsom?

Figyelt kérdés
Este 8kor kaja utána rögtön alszik lerakom az ágyába 1-2 òrán keresztül semmi gond majd felébred sir Es csak akkor nyugszik meg ha berakom magam mellé aludni alszik tovAb de kb 10percenként felébred összevissza mozgolodik és ez igy megy egész 2ig 3ig. Utánna 6ig alszik nyugiba. Már teljesen hulla vagyok mert én meg alszik alszok
2012. dec. 16. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy melege van, fázik vagy szomjas. Ne vedd magad mellé, akkor sem, ha sír. Ha mozgolódik, akkor majd elalszik utána magától is.
2012. dec. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk a szeparációs szorongás időszakában volt ilyen a babánkkal. De az kicsit később kezdődött 9 hónapos koránál...
2012. dec. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fogzás?
2012. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem (is) fogzás. Legalábbis ezek a tipikus tünetek. Mi nálunk most szemfogak jönnek, hááát mit mondjak? azért írok iylen korán, mert éjjel kb. 5 keltem, talán ha 3 órát aludtam és már reggel nem bírtam aludni.
2012. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Pont tettem fel egy hasonlo kerdest. Kisfiam ma 9 honapos es nalunk is ez megy vagy kb 3 honapja.

En most kaptam a tippet hogy ez lehet akar fogzas, de inkabb mondjak szeparacios szorongas.

A legjobb tipp amit en is kaptam, hogy nagyon sok turelem kell, es kitartas, ennek az idoszaknak is vege lesz egyszer. En is ejszaka magamhoz veszem a kisfiam, es mint nalatok hajnali 2-3ig fel-fel sir, de utana reggel nalunk fel7ig alszik.

2012. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy darabig a foga volt a ludas de az mar 2 hete kijott es azota semmi jelehogy jonne barmelyik is nem szeretnem hogyha beszokna hozzank az agyba de muszaly vagyok oda rakni mert nagyon sir
2012. dec. 16. 09:58
 7/9 anonim ***** válasza:

utolso vagyok ismet

Hidd el en sem szeretnem ha megszokna hogy nalunk alszik, de en is rakenyszerultem hogy inkabb velem aludjon mint hogy egesz ejjel acsorogjak es ringassam a szobajaba.

Nalunk kozel 3 honapja tart ez az allapot es mar olyan voltam mint egy zombi. Tegnap ejjel viszont beraktam magam melle, es hihetetlen, de olyan erosen bujt hozzam es ugy aludtunk. Jo erzes volt. Viszont napkozben tovabbra is a sajat szobajaban sajat agyaban alszik. Hidd el, ha csak az ejszakakat veszelitek igy at, nem fog atszokni, de neked is kell a pihenes.

2012. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is 9 hónapos és vagy egy hete rémálom lett a nappal is és az éjszaka is. Csak a kiságyában aludt és ringatás nélkül eddig. Az éjszaka sírt eddig legaláb éjszaka nem sírt. Oda kelett vennem magamhoz. Mostmeg ringatnom kell, hurcolni, énekelni neki. Nálunk is a fogzás a ludas és iszonyat anyás lett.
2012. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne féljetek, nem fog örökre odaszokni:). Ha most megkapják a gyerekek azt, amire szükségük van, akkor nem marad az igény kielégítetlen, vagyis át fog tudni rajta lépni= amikor eljön az ideje át lehet "szoktatni" a saját ágyába:).

Kedves 5ös1 és 7es, örülök, hogy jót aludtatok:)(válaszoltam amott a kérdésedre:) )!

2012. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!