Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hetes kisbabám hol 3-hol 4...

4hetes kisbabám hol 3-hol 4 óránként eszik! Ez nem baj? Mármint nem kellett volna már vmelyikre beállnia?

Figyelt kérdés
Mert sok helyen olvastam, hogy 2hetes kisbabák olyan óraműpontossággal ébrednek meg 3 óránként....
2012. dec. 16. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha erre vannak beállítva. Ha igény szerint szoptatsz, akkor nem kell óramű pontossággal szoptatnod. Ezt neked kell eldöntened, hogy melyik módszert választod. Mindkettőnek van előnye, hátránya.
2012. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hós koráig 3-4 óránként evett éjjel-nappal. Igény szerint szoptattam. Sőt az első 2 hónapban 2,5-3 óránként kérte.
2012. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, minden rendben van a babáddal:)! Van olyan csecsemő, aki magától "beáll" , de van(ők vannak többen), akik nem:). És ez is teljesen normális.

A szopási idő rövidülni fog, ahogy fejlődik, valamint nagyobb lesz a gyomra, ügyesebben fog szopizni és 3- 4 hónapos kora körül ritkulni fog a gyakoriság is. Akkor is lesz, hogy 3- 4 óránál hamarabb kéri, de ne felejtsd el, hogy neki nem csak evés, hanem ivás és testközelség, nyugtatás is a szopizás:).

Linkek az igény szerinti szoptatásról, olvasd el őket és nyugodj meg:), minden rendben van Nálatok is!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

...

2012. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, ha igény szerint szoptatod akkor ez teljesen normákis, az enyém 6 hetes és ugyanezt csinálja :) Sőt, éjszaka 5-6 órát is elvan evés nélkül.
2012. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat! kicsit megnyugodtam :)
2012. dec. 16. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!