Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerülnek DM-ben,...

Mennyibe kerülnek DM-ben, Rossmannban, vagy egyéb helyeken a MAM cumisüvegek?

Figyelt kérdés
Találni a teszveszen, mivel személyes átvétel is van, 1190-Ft-ért lehetne ilyen hasfájás ellen is jó cumisüvegem. Gyorsan leütném, el ne kapkodják előlem, de nem tudom, mennyi boltban. 260 ml-es és vadi új, legolcsóbban vaterán ennél a fehérvári eladónál van. De ha üzletben is ennyi, akkor inkább ott veszem meg. Van neki kisebb, 160 milis is, ugyanilyen szelepes, azok mennyik boltban?
2012. dec. 16. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én küldtem a linket...remélem tudtam segíteni, nekünk is ilyen van...imádjuk
2012. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1290Ft a DM-ben is, ha jól emlékszem, a kicsi meg 1190 talán.
2012. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

itt néztem, annyira jókat ír róluk :) az tetszik, hogy szét lehet szedni, amelyik ilyen szelepes alul. Biztos könnyebb kitakarítani ezeket.

2012. dec. 16. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
900 forintért vettem az auchanban, a nagyot (330 ml).
2012. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egész ilyen MAM-os készletünk van.

Kicsi,nagy cumisüveg+cumi is. Nagyon jók,szeretjük.

Mi innen vettük:


[link]

2012. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi Brendonban vettünk egyet 1200 ft-ért (260ml-es), majd gyorsan kellett egy kicsi is. A közelünkben csak Tesco van, ott 1545 Ft-ba került. Nálunk a Rossmannban nem kapható!


De a cumisüveget én csak ajánlani tudom! Nem folyik, nagyon jó a cumija, könnyen tisztítható! És még plusz az is, hogy önsterilizáló!

2012. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!