Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babámnak milyen...

Újszülött babámnak milyen fajta teát adhatok?

Figyelt kérdés
Hol tudnám megvenni,és mennyiért kb.?
2012. dec. 16. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarsz van a mecsek baby tea,ezt megveheted gyógyszertárban,drogériában tesco stb,az ízesítettek ált 4 hónapos kortól vannak(hipp és társai)de szerintem elég lesz a víz is egy újszülöttnek ha szomjas lenne.Én később adtam teát a lányomnak aztán meg nem akarta elfogadni a vizet:)
2012. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha már eldöntötted, hogy teáztatni akarod (kizárólag anyatejes babának nem kell kiegészítő folyadék legfeljebb a legnagyobb nyári kánikulában, és tápszeres babának is inkább forrázott-visszahűtött vizet szoktak javasolni tea helyett), akkor lehet kapni kifejezetten csecsemőknek készült teákat pl mecsek baby tea. Bármelyik patikában kapni lehet, az árát sajna nem tudom. Úgy tudom van Hipp-es is, az biztos, hogy drágább.

Hagyományos teákat NEM szabad adni nekik, sem fekete, sem zöldtea tartalmút. A bolti gyártmányúmindeféle gyümölcsteákban meg allergizáló anyagok lehetnek, ezért inkább menj be egy patikába és ott kérdezd meg, biztos, hogy tudnak ajánlani neked valamit.

de ha rám hallgatsz, egyáltalán nem szoktatod hozzá a teázáshoz... a sima víz sokkal jobb lenne neki több szempontból is.

2012. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Első baba,és még nagyon tapasztalatlan vagyok! :/ Akkor a gyógyszertárban megkérdezem majd,mit ajánlanak.
2012. dec. 16. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél teát adni neki:)?
2012. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne adj neki teát, főleg ha szopizik csak akkor ha nagyon hasfájós de akkor is csak édesköményteát, az segít a pocijának. Én babámnak is az segít. Ha meg mégis vennél teát én is a Mecsek baby-t ajánlom, mert az valójában csak édeskömény meg kamilla tea egyben.
2012. dec. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!