Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zyrtec. Ismeritek?

Zyrtec. Ismeritek?

Figyelt kérdés
Ki hogyan adagolja? 10hónapos a fiam.
2012. dec. 17. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ahogy az orvos előírja.
2012. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés, tudom. CSak a kérdés az, h ismeritek e, és ki hogy szokta adagolni??
2012. dec. 17. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem éveken át szednem kellett kisgyerekként, totál bekokiztam tőle (pl rendszeresen bealudtam a suliban napközben, meg volt, hogy szólongattak és nem tudtam volna megmondani mit kérdezgettek két percen keresztül, meg ilyenek), ha meg kisebb adagot állítottak be, akkor meg semmit nem használt. Úgyhogy végül teljesen el is hagytuk, kaptam másféléket, aztán meg hála istennek sikerült kikezelni az allergiámat.
2012. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ismerem. allergia elleni szer. 10 hónaposan még nem tudom hogyan kellene adagolni, nekem napi egyet írt az orvos. 10 hónapos gyereknek valószínűleg az én adagom durva lenne. az orvos beleszámolta a dózisba a fiad korát, testsúját, fejlettségi fokát.


!!!Szigorúan az orvos dózisa alapján kell adagolni!!!

2012. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!