Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor babátok fel tudott...

Amikor babátok fel tudott mászni a kanapéra/fotelre hogy oldottátok meg hogy ne essen le, ne álljon fel?

Figyelt kérdés
Ott álltatok mellette? Az én babám mindig feláll a fotelben és félek hogy lebukik róla.
2012. dec. 17. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony ott szobrozunk (mert nálunk ez pont aktuális),de minden esetben igyekszünk leültetni,hogy rögzüljön benne,hogy ott nem álldogálunk,ugrálunk ész nélkül.Soha nem hagyjuk úgy ott,mert képes lenne bármikor levetni magát.Ez most egy ilyen időszak,igyekszünk a lehető legkevesebb balesettel túlélni. :/
2012. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nittababy ***** válasza:
hát igen ott kell mellette lenni minden pillanatban hogy le ne bukjon nálunk is ez van csak ö már ügyesen lemászik!!
2012. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:

Sehogy. Párszor le is estek az elején.

Szerencsére csak kb. 25 centi magasról, és szőnyeg is volt ott.

2012. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szobaajtót bezártam, csak a nappaliban, konyhában mászkálhatott, ahol ráláttam. Igen, figyelni kell és minden alkalommal rászólni. Ha meg ilyen felmászós, még a szekrényt is megmássza, tényleg oda kell figyelni.
2012. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ott voltam mindig a sarkában és rászóltam, hogy le kell csücsülni. Párszor volt székről leesés, de már ügyes lány.
2012. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rászóltam, hogy üljön le. Eleinte nyomatékosítottam azzal, hogy odamentem és leültettem, de nagyon hamar, kb az ötezredik alkalommal már le is ült, oda se kellett mennem.

Most a szekrényről, az ablakpárkányról a csillárról kell leszednem.

Türelem.

2012. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!