Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba megihatja reggel az...

A baba megihatja reggel az este elkészített tápszert?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha megcsinálom neki este, lehűtöm és hűtőbe rakom. Ha nem kel fel éjszaka és nem issza meg. Vagy kiöntsem? Köszönöm.

2012. dec. 17. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Ne add oda.

Van egy jó módszer, este kiméred, a port, meg bekészíted a felforralt vizet, odateszed az ágyadhoz, és csak fél álomban összeöntöd, összerázod, és már eheti is. :)

2012. dec. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem. Mi ugyan csak most kezdtünk el tápszerezni 2 évesen, egy betegség miatt és az gyógytápszer, de arra kifejezetten az van írva, hogy a kikeverést küvetően 2 órán belül fogyassza el. És látom is, ha a reggeli megmarad, délben elég gusztustalanul szétválik a víztől...
2012. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
oda adhatod.hűtöbe semmi baja. korházban a csecsemősők egész napi adagot csinálnak és ugy osszák ki.
2012. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Én mindig frissen készítem és amit nem eszik meg kiöntöm.
2012. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Én is úgy tudom,megfelelően lehűtve,hűtve tárolva 24 órát eláll.De nem akarok hülyeséget írni,mintha valahol ezt olvastam volna.Anyatejet is oda lehet adni hűtőből,akkor ezt vajon miért ne.

De nincs ráírva a tápszerre esetleg?

2012. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Nem adtam soha oda. Ha nem itta meg, kiöntöttem.

Mindig frissen csináltam neki. Most is pedig már 21 hónapos.

2012. dec. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi van a dobozva írva? Aszerint járj el.
2012. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Én mindig megcsinálom este, be a hűtőbe, és hajnal 5-6 között csak egy kicsit megmelegítem a mikróba ha kéri a picur. Kisfiam 13 hónapos, köszönjük szépen jól vagyunk. Nyugodtan odaadhatod.
2012. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lányom hónapos múlt.Ő x kapott hütőből tápszert,ki is hányta mindkétszer.Frissen elkészitve nincs baja tőle,de hütöböl nem birja.Én frissen csinálom neki babavizből mikroban.Szerintem semmivel nem több idő mintha előre kész lenne.Fél perc mindössze és legalább friss.
2012. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2hónapos múlt* kimaradt a szám bocsi
2012. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!