Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája a bútorok...

Akinek a babája a bútorok mellett lépegett vagy már önállóan, de elszokott esni, s mondjuk beveri a buksiját, akkor utána ti mindig a nyomába vagytok?

Figyelt kérdés

Én nem birom folyton követni, elég sokszor a bútorok mentén megy már lassan egyhónapja, de hiába ügyes szokott elesni. De fizikai képtelenségnek tartom, hogy állandóan őt nézzem. Már kivagyok, mert nyilván féltem. A veszélyesebb helyeknél egyből ott vagyok, de borszató ez az állandó készenlét. Másfél órát szokott aludni, meg valamennyit el van a járókába a többi időbe meg gyalogol :-)

Ti hogy csináljátok?


2012. dec. 17. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden pillanatban biztosítanod kell a felügyeletét!
2012. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az en lanyom is most tanul jarni, de mondjuk o az ovatosabb fajta, inkabb kapaszkodik, o is szokott esni, de nem nagyokat, igy en nem vagyok a nyomaban, eleg raszolnom, hogy ovatosan es akkor odafigyel a jarasra. Csak ha faradtabb mar akkor megyek vele. Viszont ha olyan nagyon esos lenne, akkor valoszinuleg kisergetnem. De egy-ket het meg es meglatod menni fog neki magatol is.
2012. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kettesnek:

ő is óvatos, kapaszkodik rendesen, de néha besikerül, max heti 3-4szer az esés

ő meg úgy megy, hogy nem néz a lába elé, folyton pakolom neki az utat, mert mindig odapakol

2012. dec. 17. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a nyomában. 14 hónapos a lányom, stabilan megy hónapok óta, de így is van amikor elesik. Megvigasztalom, aztán megy tovább. Később sem fogok a nyomában szaladni, hogy jajj, nehogy elessen. Fizikai képtelenség mindig elkapni egy gyereket. Ez van sajnos, nem lehet mindig mindentől megvédeni a babákat. :(
2012. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kettes vagyok

akkor nem hiszem hogy kisergetnem, lanyom is amig kisergetttem egyaltalan nem figyelt arra hogy mire lep, egy-ketszer volt kisebb eses es azota figyel, viszont ha eddig kisergetted, akkor fokozatosan noveld a tavolsagot tole, ha vegul ugy dontesz hogy abbahagyod

2012. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!