Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz evő lenne ilyen pici...

Rossz evő lenne ilyen pici korában?

Figyelt kérdés
2 és fél hós a fiam.Pár hete 120-160ml tápszert evett 6-7x egy nap..Hetente 200-250grammokat hízott.Napok óta viszont napi 5x nagyon max 6x eszik 70 max 120ml-t.Másfél hét alatt 100grammot hízott.Nem hajlandó többet enni.Tömni sem akarom szegényt.Egy hete már az éjszakát is átalussza úgyh már az éjszaka egyszeri evése is kimarad.Ez normális?Vagy rossz evő lesz belőle?Hozzá teszem én is nagyon rossz evő voltam.
2012. dec. 17. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én Kisfiam 3 hetesen gyönyörűen evett 130-as adagokat 3 óránként. Aztán két hónapos kora előtt elkezdett csökkenni, 100 ml 3 óránként, aztán 100 ml 4 óránként és így tovább aztán eljutottunk oda 3 és fél hónapos korára, hogy egyáltalán nem volt hajlandó enni, csak álmában.

Van más gond is vele, sírós a szokottabbnál, bőr ill. széklet probléma.

Mert nekünk az evés gond mellett ezek is jelentkeztek és kiderült, hogy tejfehérje érzékeny, azért nem evett.

De ha "csak" az evéssel van gondotok, akkor lehet csak egy kis átmeneti gond, vagy a foga, vagy örökletes.

Egyébként a fiam 5 hónapos és a rossz evés megmaradt. Kb 500-600 mlt eszik 24 óra alatt összesen mindenből (főzelék, tápszer, sinemil). Egy orvos sem tudott még rá normális választ adni.

2012. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj. Majd reklamál ha éhes, tömni meg nem szabad. Az én fiam dettó ilyen volt mint te írod, sokat aggódtam én is. Azóta nem változott a helyzet, azon csodálkozom honnan van energiája rohangálni mikor alig eszik, már három éves. Az hogy átalussza az éjszakát az nagyon nagyon szuper!!!
2012. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsenek kiütései és rendben van a kakija is.Kicsit hisztisebb mint volt de nem sokat alszik napközben gondolom ezért.Amúgy jókedvű, sokat gagyog, játszik és egy örökmozgó.:) Ha tejfehérje érzékeny lenne akkor gondolom nagyobb gondok is lennének vele.
2012. dec. 17. 14:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanaz a helyzet, mint az elsőnél, de szóról szóra.

2 év alatt elnyűttünk 3 gasztros dokit, most nyúzzuk a 4.-et. Febr. elején megyünk teljes kivizsgálásra.

2012. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!