Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gripe water vizebol melyiket...

Gripe water vizebol melyiket kell venni a kisbabanak hasfajasra?

Figyelt kérdés

Neten neztem de ott kido b a google tobb felet is. Melyiket vegyem meg/? Hol lehet venni es tenyleg segit/?


Alig alszik napkozben a fiam sir..pedig jol van lakva. Elalszik nyoszorog felsir pukizik erolkodik..segitene szerintetek/?



2012. dec. 18. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Woodwards víz jó csak a babáknak, a Mo-n forgalomban lévő Babuline 3 éves kor felett adható. Mi az ebayen (eredetit kaptunk) rendeltünk, de sztem gyógyszerfutáron keresztül is rendelhető.

Nekünk segített, de elvileg itthon is jó szerek kaphatók: Colief, BioGaia, Baby Calm, esetleg Espumisan cseppek vagy Infacol.

2012. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Dm-ben lehet a woodwards félét kapni, kb 2000 ft körül van. Mi sokat próbáltunk, infacol, espumisan, forró vasalós pelenka, stb, de leginkább az idő segített. Próbáljátok ki, ennyit megér. Érdekes íze van, de gond nélkül megitta a fiam.
2012. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A woodwards-os már nem kapható nálunk, ami helyette van a babuline, az pedig tényleg 3 év felett javasolt, ugyhogy azzal én nem is mertem próbálkozni. A babycalm csepp tényleg jó, az infacol nekunk nem használt.
2012. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!