Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit találjak még ki a 4...

Mit találjak még ki a 4 hónapos fiamnak, hogy ne szenvedjen ennyit?

Figyelt kérdés
Semmi sem jó neki, se ülve, se álva, se hason, se háton, se oldalt, se játszőnyeg, se babahordozó, se babahinta, se pihenőszék, se semmmmi. Nem sír, csak nyűgösködik de nagyon, de ez már 4 napja. Már nagyon penge élen táncol az idegrendszerem:( Én próbálkozom, de semmi sem jó. Van ilyen korszakuk a babáknak? Fogzik, legalábbis látszik az ínyén a fehérség, de nem sír, ezért gondoltam, hogy nem ez a baja. Adtam a kezébe játékokat, rágókákat, de minden 20 mp-ig köti le :( Tudtok tanácsot adni?
2012. dec. 18. 13:17
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és persze a babakocsiban sem jó :( a levegőn sem jó :(
2012. dec. 18. 13:18
 2/6 anonim ***** válasza:
kened az ínyét valamivel?próbáld meg azt hátha segít!de lehet hogy az időtől ilyen!különben az én fiam is nyűgös napok óta!
2012. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kerdeztem a vedonot h van-e vmi, mert h kulfoldon elunk es aztmondta meg nem is hallott ilyen ecsetelot..semmit sem adnak a babaknak csak gyogyszert ha mar nagyon faj nekik de en azt nem szeretnek.
2012. dec. 18. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

hűthető rágókát gondolom ott is lehet kapni

Viburcol kúp? ez homeopátiás készítmény, hátha kapható nálatok is.


sok oka lehet még:

[link]

2012. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itthon lehet kapni Dentinox fogínygélt, nem tudom ott van-e, de hátha valki ki tudna neked postázni esetleg. Ez nekünk nagyon bejött. Lidokainos krém. 3 nap nem alvás után már csak ez segített. Az én fiam se sírt csak nyüglődött. Tegnap jött ki az első fogacska csücske :)
2012. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként régen a fogzó babáknak pálinkás kenyérhéjat adtak rágcsálni :D valamit biztos tudtak az öregek :D
2012. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!