Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltás után mennyire...

15 hónapos oltás után mennyire változott meg a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam, h fel teszem ezt a kérdést, mivel páran írták, h éjszaka nem alszik, pedig azelőtt jó alvó volt meg hogy "megkergült". Tapasztalatokat várok...

2012. dec. 18. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Semmit.


Volt töle láza, de ennyi.

Szerintem csak muszáj valamire fogni azért mondják.

Ez mint a fogzás. nem alszik a baba és már rögtön fogzik.

2012. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Átmenetileg csökkent az étvágya,amig lázas volt, de ez várható volt.különösebb változás nem volt, talán ami furcsállottam kicsit, hogy egyszer a 2 napon ment fel a láza 38.1-ig, meg utána majdnem két hetére is.doki mindegyiket az oltásnak tulajdonitotta.más nem történt.

2012. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányomnál is voltak tünetek, lázas lett az oltás után kb. 8 nappal, és több nyavaját is összeszedett ebben az időszakban (orrfolyás, köhögés stb.), és az étvágya is rosszabb lett. A betegségek miatt pedig rosszabbul is aludt.

2-3 hétig nyifi-nyafi is volt, aztán elmúlt.

Őt nem viselte meg egyik oltás sem, de a 15 hós után azért előjött pár tünet.

2012. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindössze a 14.napon volt egy kis hőemelkedése,de semmi egyéb.Még csak meg se látszott rajta,ugyanolyan jókedvű,jó étvágyú volt mint az oltás előtt.
2012. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

teljesen megváltozott

nyüszi, hiszti, alvás gondok, láz és minden mi jo 3 hónap után javult ahelyzet+ fogkibujás

legjobb pár hónap volt se éjjel se nappal nem volt nyugalom de tulestünk rajta

2012. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem rossz alvó a fiam és az evésekkel is nagy bajunk van és erre rá még hisztis és akaratos. Már 9 fogacskája van... Te jó isten! Mi lesz, ha megkapja az oltást? Talán akkor egyáltalán nem fog aludni, se enni? Így se eszik meg egy nap egy joghurtnál többet :/ Meg persze még szoptatom. Azt gondoltam, h ettől rosszabb már nem lehet :/ Köszönöm a kommenteket.
2012. dec. 18. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!