Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapszert ado anyukak ti hany...

Tapszert ado anyukak ti hany honapos korig adtatok tapszert a babatoknak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 1 éves korig tervezem, ha okés lesz nála a tej! :) Most 9,5hós! Nemsokára meglátjuk! Ha nem fog tetszeni a pocinak, akkor 1,5éves korig! :)
2012. dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb. 11 hónapig adtam neki, utána elutasította és mást sem kért helyette később (tejital, tej)...

Én amúgy úgy terveztem, hogy kb. 1-másfél éves koráig adom, de nem kérte. Utána tejitalt akartam volna, de azt sem itta. Hát van ez így. Ahogy igényli a gyerkőc, úgy add.

Unokaöcsém 2 éves koráig itta a tápszert, szó szerint odavolt érte.

2012. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1,5 eves korig, de 1 eves kortol csak este.

de ez valtozó.

2012. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En nem akartam egy eves koraig adni neki de ugy latom szinte mindeki addig adta a babajanak
2012. dec. 18. 14:38
 5/7 nittababy ***** válasza:
1 éves korig adtam én is neki utána a tejet reggel meg este!!
2012. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél egy éves korig ment a tápszer, majd a nagyobbnál 2 éves korig a tejital. A tejet most sem szereti, reggel macikávéval indít, csak így fogadja el.
2012. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos koráig. Egy évesen próbáltuk a tejet, de fájt tőle a hasa. Aztán 15 hónaposan újra megpróbáltuk, azóta nincs gond.
2012. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!