Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell vastag, ujjatlan...

Mit kell vastag, ujjatlan hálózsák alá adni éjjelre a babára?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mit kell, azt nem tudom, de én egy hosszú ujjú body-t adok. Mást nem, mert olyan, mint egy paplan az a hálózsák.
2012. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
megerősíteni tudom, amit első válaszoló írt, egy body elég, ha minimum 18-20 fok van a szobában.
2012. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is csak megerősíteni tudom az előttem szólókat! Én 1 hosszó ujjú bodyt adok alá csak. 21,5-22fok van éjjel a szobába!
2012. dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, hogy csupasz a lába, egy talpasnadrágot javaslok.
2012. dec. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És rá tesztek még valami takarót?
2012. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3. vagyok!


Nem takarom be, hiszen vastag a hálózsák! Pont ezért adok rá, h ne kelljen betakarni! :)

2012. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én ugyan ezt a kérdést tettem fel csak abban a formában hogy ELÉG-E HA CSAK EGY HOSSZÚ UJJÚ BODYT ADOK RÁ?mindenki lehurrogot hogy meg fázik meg hogy ő sem puci lábbal alszik stb.... :)
2012. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én rövid ujjú pamut bodyt és hosszú ujjú pamut rugdalózót adok a paplanos hálózsák alá. Ha csak body van rajta az olyan, mintha rajtunk nem lenne pizsama alsó, csak felső és egy takaró a csupasz lábunkon. Én nagyon nem érezném úgy jól magam.
2012. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is bodyt+rugdalózót adok rá a kislányomra és úgy a hálózsákot.
2012. dec. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tisztázott, hogy hány fok van a szobában, ez azért nem mindegy! Nálunk a gyerekszobában éjszaka sem szokott lemenni 21 fok alá a hőmérséklet, én a nagyra egy hosszú ujjú pizsamafelsőt és vastag hálózsákot, a kicsire hosszú ujjú bodyt és vastag hálózsákot adok.
2012. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!