Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babának minden nap...

Tápszeres babának minden nap kell kakilnia? tegnap volt neki ma még nem.4és fél hós.

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Messze még az este addig lehet lesz :). de nálunk is volt hogy kimaradt egy egy nap. aztán hogy kell-e minden nap vagy sem azt nem tudom.
2012. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem törvényszerű! Nálunk is volt, h a lányom nem kakilt 1 nap! De másnap behozta! Igaza van az elsőnek, messze még az este...
2012. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg minden nap kellene, de ha egy-egy nap kimarad az még szerintem belefér. A mi lányunk is 4 hónapos múlt és 4-5 ilyen alkalom volt eddig.
2012. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! megvolt! viszont más mint eddig mert "felnöttes" állágú volt. egybe volt egy gombóc.
2012. dec. 18. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is tápszeres volt mikor 3 napig nem kakilt és nem volt szorulása.Van mikor egy nap kétszer is kakil.
2012. dec. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj az én lányom néha nyúlbogyókat kakil :). másnap meg tök hígat. jó mi most fogzunk... első voltam
2012. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!