Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le, az...

Hogyan szoktassam le, az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
9 hónapos kislányom éjszaka még mindig eszik. Ez normális dolog? Szerintem nem hozzászokásról van szó, mert ha nem lenne éhes akkor nem enné meg a teljes adagját. napközben eszik gyümölcsöt, főzeléket, tejpépet. Este megeszik 180 ml. tápit ez 20:00- kor van, majd éjszaka 01:00. kor megint eszik 160 ml tápit és alszik békésen reggelig. Szerintetek baj, hogy eszik? A gyerekorvos és a védőnő szerint probléma. Próbáltam már éjszaka teát, vizet de addig sír amíg tápit nem kap.
2012. dec. 18. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj! Jézusom...
2012. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xStefix ***** válasza:
100%

Szerinted az orvos és a védőnő tudja jobban, hogy a kislányod tényleg éhes-e, vagy ő maga? ;)

Gőzerővel fejlődik, mozog most is, gondolom, ehhez pedig sok energia kell. Én biztosan adnék neki, ha kér.

2012. dec. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj meg neki tejpépet adni vacsira. talán az tartalmasabb, és nem éhezik meg. minden baba más, de bajnak nem hinném hogy baj.
2012. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem baj:). Ha belegondolsz, az 5 óra hossza. HA egy felnőtt éjfélkor fekszik és 5 kor reggelizik, senkinek eszébe nem jutna, hogy ne probléma lenne:). A babád meg csak 9 hónapos, fejlődésben levő gyerek:)
2012. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a "ne" helyett "ez" akartam írni:).
2012. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat. Szerintem sem probléma, hogy éjszaka 1x felébred enni. Én is úgy gondolom, hogy Ő érzi mennyire éhes, ha nem lenne az nem enne. Köszönöm még egyszer.
2012. dec. 18. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!