Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozás mellett szükséges a...

Hordozás mellett szükséges a terpeszpelenkázás ha csipőszűrés (uh is) kontroll is negativ?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem mondta hogy kell akkor nem kell.
2012. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt mondta minden rendben. de a javaslatnál mégis ottvan.. lehet csak megelőzésképpen?
2012. dec. 18. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg. Mennyit és miben hordozol? Teápiás céllal, ha kifejezetten ajánlották volna, napi több órát kell hordozni, én 8 órában hordoztam kendőben a babámat 2-5 hónapos kora között minden nap! Neki 85%os volt az egyik oldala, helyre is jött 4 hónap alatt.
2012. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

MIben hordozol?

Mennyit?

Általában fordítva szokott lenni, hogy terpeszpelus mellé kiegészítő "terápiának" javaolják a hordozást.

De ha negatív az UH, és nem tanácsolta az orvos kifejezetten a terpeszpelust, akkor nem szükséges. De ezt mindenképpen beszéld meg vele:)!

2012. dec. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rugalmasban. egyelőre utána mei tai-t .. napi talán 4-5 órát. de ez változó.
2012. dec. 19. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok

_Szerintem_ napi 4- 5 óra hordozás mellett(ha nagyon odafigyelsz arra, hogy magasan fel legyenek húzva a kicsid térdei, valamint ne legyen túl nagy a terpesze- így találkozik a megfelelő helyen a combcsont és a csípővápa), negatív UH- val nem szükséges az _állandó_ terpezspelusozás. De hangsúlyozom, konzultálj az orvosoddal, akár úgy, hogy megmutatod, hogyan álla kicsi lába, csípője a kendőben. Ha rámondja az áment, akkor megnyugodhatsz:). De az is lehet, hogy azt fogja mondani, hogy amikor nincs kötve a kicsid, akkor add rá a pelust, de kötéshez leveheted. Sok a variáció, látatlanban nem szabad biztosat tanácsolni:).

2012. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!