Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtál már enni a 7 hós...

Mit adtál már enni a 7 hós babádnak?

Figyelt kérdés

Amiket már kapott:

Alma, szilva, répa, krumpli, sütőtök, barack, rizs, brokkoli, banán.


2012. dec. 18. 18:11
 1/3 gabszem ***** válasza:
73%
Cékla, leveszöldségek (répa, fehérrépa, zeller). Csirke, pulykahús. Csirkemáj heti 1x. Spenót heti 1x. Paradicsom hámozva vagy paradicsompüré. Milumil 7 gabonás pép főzelék sűrítésére, vagy gyümölccsel. Zöldborsófőzelék: én ebből üvegeset adtam, mert nem volt kedvem passzírozgatni. Körte, szőlő (én a szőlőt meghámoztam és kiszedtem a magjait).
2012. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cékla, krumpli, sütőtök, alma, barack (üveges), banán, körte, meggy (ezt hanyagoljuk, mert nem ízlik), csirkehús, rizs, olaj, gabonapép, tejpép, cukkini, répa, édeskömény. Azt hiszem itt tartunk most, csütörtöktől akarom a borsót, jövő héten a paradicsomot, esetleg salátát.
2012. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alma, körte, barack, meggy, banán!

Répa,krumpli, s.tök, cukkini,brokkoli, fehérrépa, olaj, cékla (ez nem jött be)


7 gabonás pehely baracklével(mertmost úgysincsbarack), tejpép!


7,5 hós, és mivel jönnek a felső fogai nemszívesen eszi akanalast, íyg mosatnában bulátát eszik, meg körtekockákat egyedül!Mókás de édes!ÉS ígymegeszi!megha ahygom harapni a körtét/almát/banánt!


Amúgy most szinte csak szopik a foga miatt!

2012. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!