Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud egy hónapos babátok?

Mit tud egy hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Tud? :) Egy ekkora gyerek eszik-alszik-sír. És hason fekve felemeli a fejét. Más tudásuk még nem nagyon van.
2012. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 holysmoke ***** válasza:
mi 7 hetesek vagyunk emeli a fejét,ha az ölemben van rugozik,kézben is szépen tartja a fejét,nagyokat kacag és "beszélget",oldalra fordul és vissza,felismeri az arcokat és követ a fejével ezeket kb 2 hete csinálja de nekem azt mondta védőnő meg a doki is hogy nagyon fejlett
2012. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na erre voltam kíváncsi, amit a második kedves válaszoló írt. Az én babám még csak 2 hetes, de már picit emelgeti a fejét, ha büfiztetem. Kíváncsi vagyok, hogy 2 hét alatt mi mindent tud még elsajátítani.


Köszönöm a válaszaitokat!

2012. dec. 18. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám már a kórházban is emelte a fejét büfiztetésnél. Mégsem csinált semmit előbb, mint az átlag. 1 hónaposan emelte a fejét egy kicsit hason, mosolygott. De leginkább evett és aludt egész nap.
2012. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Enni, aludni :)

Ne nagyon várd, hogy "elsajátítson" dolgokat 1 hónaposan. Az enyém is emelgette a fejét már a kórházban. Most 10 hónapos, most kezdett csak kúszni. De igazából olyan felesleges versenyeztetni a babákat mozgásfejlődési szempontból... Hidd el, nem attól lesz sikeresebb, különlegesebb, jobb ember, hogy 1-2 hónappal előbb fordult hasra. Sőt, általában azoknál a babáknál, akiknek extrém gyorsan lezajlott a mozgásfejlődésük, nagyobb az esély bizonyos problémák kialakulására (hiperaktivitás, diszlexia). Szóval ne siettesd.

2012. dec. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nem siettetem, csak érdekel, h mire számíthatok. köszönöm a válaszaitokat!
2012. dec. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!