Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS. Valakinek volt hasonló?

SOS. Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Kisfiam bekakált és amikor tisztába tettem láttam,hogy van valami a kakijában.Kb.8-10cm hosszú, hús szinű darabka,mint 1 giliszta!Ez mi lehetett?3hete táplálom hozzá,ma sütőtök-céklát evett.Lassan 7 hónapos.Nagyon megijedtem:(

Holnap viszem dokihoz mindenképp.


2012. dec. 18. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudom mi lehet. De a pelenkát egy nejlonba csomagold el, és vidd magaddal!
2012. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
banánt nem evett ma a kicsid? mert a banánrostok eléggé kukacszerűek
2012. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el orvoshoz, mert lehet giliszta is. Ne ijedj meg, ki fogják kezelni könnyen, ha az.
2012. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem evett banánt!Párom szerint valami nyálka,mert fogpiszkálóval könnyen szétnyomta!Nem tudom mi lehetett az de csomagolom és viszem.A giliszta nem fehér szinű?
2012. dec. 18. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
a sütőtöknek is lehet a rostja, de azért inkább vidd orvoshoz
2012. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia.voltatok dokinál?remélem minden rendben.
2012. dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, hogy mi volt kérlek, remélem minden okés!
2012. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Délutánra kaptunk csak időpontot.Reggel megnéztem a félretett pelenkáját és eltűnt/felszivódott belőle az a valami.Nem tudom hogyan.Nem tudom,hogy most akkor mi volt az,de mindenképp megyünk az orvoshoz.
2012. dec. 19. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!