Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig cicisztrájkos volt a...

Eddig cicisztrájkos volt a babám, ma végre rácuppant. Honnan tudom, hogy eleget eszik?

Figyelt kérdés
Eddig fejve adtam a tejet neki és alkalmanként száztíz miliket elfogyasztott. Most hogy sikerült rávenni, hogy szopizzon kicsit elbizonytalanodtam. Azt tudom, hogy ha elég akkor ő elengedi, de azt is, hogy a másik mellet is fel kell neki kínálni. Na abból nem kért... Most akkor mi van? Elég volt neki az a tíz perc? Tíz perc alatt ki tud szívni magának száz milit? Nem hiszem...

#cicsztrájk
2012. dec. 18. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A baba akár 5 perc alatt ki tud szopni 200 ml-t is, utána már csak inkább cumizgat.

Ha jóllakott, akkor nyugodt utána, ha kevés lenne, akkor nyügös, sirós.

2012. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi!Még 200ml is! :)

Ha a másik ciciből nem kért akkor tuti teleszippantotta magát. :) Esetleg mérd meg szopi előtt a picit és rögtön utána, így tutira megtudhatod mennyit evett.

2012. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ezért volt muszály mérleget beszerezni, volt hogy 20percet cumizott a babó és evett 30grammot, de előfordult az is hogy 5 perc alatt 130at..szóval nagy segítség a mérleg. Nem olcsó, de utána eladhatod, vagy félreteszed a következő babának:).
2012. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom 2 percig nyekergett a cicin, ezért megmértem, és a 2 perc nyekergés alatt behabzsolt 120ml-t:) Simán képesek rá, ne aggódj. Figyeld a kicsi jelzéseit, és hidd el, hogy szólni fog ha nem elég:)
2012. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat!
2012. dec. 19. 11:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!