Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám elkészíteni?

Hogy tudnám elkészíteni?

Figyelt kérdés
Január 17.én lesz 1 éves a fiam. [link] [link] Ezt a két tortát néztem ki. Egyiket csinálnám csak meg de mind a kettőbe olyan van amit még nem szabad kapnia(Például a tej). Azokat mive pótoljam?
2012. dec. 18. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 4-5 evőkanál tej elveszik benne,gondolom nem egyedül eszi meg az egészet:)Én a másodikat csinálnám meg.
2012. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőt megcsinálhatod. Nincs benne semmi, amit egyévesen ne ehetne. Különben is ebben a korbán már mindent ehet.

Az enyémek már 8 hónaposan ettek mindent, amit mi. Mindegyik egészséges.

2012. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól néznek ki. Próbálkozhatsz szójatejjel, rizstejjel, kókusztejjel, de szerintem egyikkel sem az igazi, mert nem úgy viselkednek, mint a tehéntej. Volt pár próbálkozásunk ilyen téren, mert a kislányom tejallergiás volt. Van egy szuper tej-, tojásmentes kakaós piskóta receptem, az nagyon bevált. Én, amíg nem ehettek tejet, gesztenyés krémeket csináltam, mert azokba elég a növényi tejszín, és nagyon finomak.
2012. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és én is a másodikat csinálnám meg. Amúgy, ha nem tejallergiás, szerintem sem lesz semmi baja a kisfiadnak. Pudingot főzhetsz szójatejjel, de jobban berántja, sűrűbb lesz a krém, mint tehéntejjel.
2012. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Tudom csak maszatolni fog meg talán kicsit enni belőle de minden anya nagy izgalommal készíti az első szülinapi tortát :).
2012. dec. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!