Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ìgy alszik a...

Másnak is ìgy alszik a babája?

Figyelt kérdés
2hónapos kislányom ugy alszik hogy akármit csinálhatok mellette nem kel fel.nem kell suttogjak,nézhetek tvt,kint mosogathatok csörömpölhetek a konyhában békésen alszik.más baba is igy alszik?
2012. dec. 18. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is így aludt kb 3-4 hónapos koráig. Élvezd ki, mert nem marad ez mindig így :)
2012. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, így aludt. Aztán 10 hónapos korától már semmit nem tudok csinálni, ha alszik, mert egyből felébred.
2012. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz. :)
2012. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha ehhez szoktatod így marad.Az enyém is így alszik, frászt kapok ha valahol lábujjhegyen mászkálnak mert alszik a gyerek,És ?
2012. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyem is ilyen volt...de csak rovid ideig. Most akkor alszik ugy, hogy barmit csinalhatsz mellette (trombitalhatsz is) ha K.O. a gyerek. Mi csak igy szoktuk mondani, mikor latjuk, hogy ki van utve, mindjart elalszik.:D
2012. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es, én is ezt mondtam. Aztán a mormota gyerekemből lett egy mindenre felébredő. Te inkább felébresztenéd minden alkalommal vagy inkább csöndben maradnál?
2012. dec. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kíváncsicska ***** válasza:
Kedves 4-es nem marad így.Legalábbis az én lányom nem.5-6 hónapos koráig így volt.Szólt a tv mikor aludt.Este (a mi szobánkban aludt de külön ágyban) tévézhettünk nem ébredt fel.Most tök sötétnek kell lennie és csendnek.Nap közben egy kis alapzaj lehet sőt kell hogy elnyomja az utca zaját, és ennyi lehet az össz zaj :(
2012. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Én is azt gondoltam, hogy milyen jó lesz, hogy majd hozzászokik az "alapzajhoz" és hogy majd bármit lehet mellette csinálni, amikor alszik.

Hát nagyon nem így lett. Tegnap bent felejtettem a telefonomat a szobájában, és nem tudtam olyan halkan bemenni érte, hogy ne ébresszem fel... Utána fél órán keresztül altattam vissza.

Ez sajnos nem szoktatás, hanem szerencse kérdése :)

2012. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én simán fejtem az elektromos fejőmmel a baba mellett, de nem ébredt fel. Most arra is felébred, ha a szomszéd becsapja az ajtaját.
2012. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerek/a gyerek fáradtsága/ébersége függő.Lányom is éjjel semmire nem kel fel.Elaludt tegnap is 6kor,mi tv-zünk,nevetgélünk,birkozunk,tegnap ráadásul becsengetett a vizszerelő is,hogy már van viz(és a csengőnk a 4.ről lehallatszik a földszintre) és ő fel se kelt.Napközben mondjuk nem nagyon van zaj,mert egyedül nem tudok mivel zörögni,de pl a mosogép az ő ajtaja mellett van és neki zörög,a tv is megy általában,és négysávos mellett lakunk,az ő ablaka alatt megy el a kukás,a szelektives is az üvegeket azon a részen önti.De ha pl nem alszik olyan jól,akkor óránként felébred napközben bármire.De remélem ilyen alvó marad majd,mert én pl katasztrofális vagyok kiskorom óta.
2012. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!