Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Frezyderm termékeket csak...

Frezyderm termékeket csak netről lehet rendelni, vagy egyéb helyen is meg tudom vásárolni (patika, drogéria, stb. )?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bementem pár patikába és ők azt mondták, hogy nem tartanak vagy nem is ismerték (bár ezt nem akarom elhinni....). Felhívtam a webáruházat és azt mondták, hogy elvileg bármelyik patika rendelhet, ezért nem tudom, miért nem szolgáltak ki!

Úgy voltam vele, hogy nem érdekelnek innentől a patikusok, inkább megrendelem a netről, ott úgyis olcsóbb, mint a patikában, így a szállítási költség sem megterhelő annyira és még házhoz is jön...

Drogériában még soha nem láttam frezyt.

2013. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Sajnos nekem is hasonló tapasztalataim vannak,ezért kérdeztem. :/
2013. jan. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!