Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rúgkapál az 5 hetes...

Miért rúgkapál az 5 hetes baba este szopizásnál, nem engedi el a cicit, de nyugtalan, rúgkapál, és olykor sírásra fakad?

Figyelt kérdés
Ezt rendszeresen csinálja, nem is kapja el rendesen a cicit. Ez a folyamat olykor egy óráig is eltarthat, kézbe kell venni őt, aztán újra szoptatni. Aztán egyszer csak abbahagyja és szépen szopizik. Előtte viszont az őrület szélére kerget ezzel. (5 hetes, 4000 grammal született, most 4,85 kg)
2009. aug. 23. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelni sem tudom, miért csinálja, de a mienk ugyanezt csinálta akkoriban, legalább 3 hétig tartott, ha nem tovább, még harapni is próbált (és soha azelőtt, és soha azután, pedgi 2 és fél évet szopott)... Szörnyű volt, sokszor sírtam, ilyenkor apa nyugtatta meg és adta vissza szopizni. És egyszercsak abbahagyta. Senki nem tudta miért van (se doki, se védőnő...). Legyetek türelmesek! Sok sikert!
2009. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azért csinálta a fiam, mert hasgörcsei voltak ha tele tette a pelust máris rendesen szopizott tovább vagy esetleg pukizott.
2009. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!