Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti babátok mennyi pelust...

A Ti babátok mennyi pelust használ el naponta?

Figyelt kérdés
Az én 3,5 hónapos kisfiamon 10x-12x kell egy nap pelust cserélni. Amint pisil egyet, már sír, hogy cseréljem le. Így 1 hétig sem elég egy 72 db-os csomag.
2012. dec. 19. 13:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
az agyon sok milyen fajta pelust használsz?
2012. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Napi 6-7 talán? Liberó.
2012. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
mi pampers pelust használunk és ha csurom pisi is pelus,egyáltalán nem nedves a belseje,annyira magába zárja.Az nagyon sok.Sztem nem is amiatt sír.
2012. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Pampers Premium Care-t használunk. Pedig amiatt sír, mert ha újat kap, nem sír tovább.

Gondoltam már arra, hogy szorítja, raktam rá lazábban, de úgy is sírt pisilés után, ráadásul ki is folyt.

2012. dec. 19. 13:18
 5/21 anonim ***** válasza:
Válts pelenkát! Ez nagyon sok, amit elhasználtok.
2012. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok, szerintem próbáld ki a zöld pampers, vagy mi a liberót is szeretjük. Nekünk 5-6 fogy egy nap. De általában 4 nappalra 1 éjszakára.
2012. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a pisilés "nehéz" neki ? Előfordul húgyuti fertőzés stb, ezek a jó minőségű pelenkákon 1 -1 pisilés után nem érezhet ennyire kellemetlent.. Vagy esetleg cseréld le. mi sűrűn váltottunk márkát,mert ahogy nőtt mindig máshogy illeszkedett rá a pelus, kifolyt a pisi, stb. Így kitapasztaltuk azt is mely márkák nagyon jók. Most Pampers Active Babyt használunk, kisfiú, nemsoká 4 hónapos.
2012. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nincs fittymszűkültete?Tudom minden fiú babának van valamennyire,de neki lehet olyan mértékű hogy fáj ha pisil.Ha pisil akkor nem duzzad meg a makkja?íveset pisil?ha nem akkor szólj a dokinak.
2012. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ugyanilyet használok én is a 4 hónapos lányomnál. Én kb. napi 7 db-ot használok, de mindig nagyon szépen felszívja a pisit, soha nem nedves a bőre. Elég lenne kevesebb is, de evés előtt kicserélem mindig, plusz kakilásnál, így jön ki 7 db. Én nagyon meg vagyok vele elégedve.
2012. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos a lányom.4et használunk el kb,mert este 6-7től reggel 7ig alszik,utána 4 óránként cserélem kb.És tescosat,a liberobol mindig minden kijött 2óra alatt,nem hogy 4 vagy az éjjeli átalvás során.
2012. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!