Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen tud kb. megöleln...

Mennyi idősen tud kb. megölelni a baba?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy rendesen a nyakamba csimpaszkodik.

2012. dec. 19. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hós kora körül kezdte.
2012. dec. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17 hónapos és még nem ölelt meg. Csak hozzámbújik, ha bánata van.
2012. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Golan Trevize ***** válasza:

Az egyikük már pár hónapja úgy belekapaszkodik a nyakamba, ha felveszem, hogy szerintem meg tudná magát tartani. (De nem fogom kipróbálni.)

A másikuk inkább csak bújik, meg a lábamba szokott rendesen belekapaszkodni.

Egy évesek.

2012. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem anagyobb az apukáját félévesen öleltemegelőször (későbbre vártuk)


Akicsi 7 hós és ugyanaztcsináljavelem!Úgy bújik a nyakamhoz h a két kicsi kezével öleli! Imádom!Tudatosan szerintem 12-13 hósan ölelt a nagyobb először!

2012. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 23 hónaposom még sosem csinálta. :( És puszit sem adott soha. Pedig imádjuk, és folyton puszilgatom. Viszont a nála is nagyobb macijának a nyakát tegnap este átölelte, és azt mondta neki: "Édeszem".

Na ezt magyarázzátok meg! Szóval ezek szerint tud ölelni...Én nem értem.

2012. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 7 hónapos, ő már ölel néha, meg néha olyan mintha puszit adna, de gondolom azért ez még nem teljesen tudatos.
2012. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazi puszit és ölelést, csak mostanában kaptunk tőle, 20 hónapos kora körül, kisfiú.
2012. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16 hónapos a lányunk, már egy ideje csimpaszkodik a nyakunkba, és mondja búgva: "jájjájj".

Határozottan megölel az apját is és engem is. De nem tudom mióta kezdte, nem új keletű nála ez biztos.

2012. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Golan Trevize ***** válasza:
6-os: nálunk is ebben a korban már voltak puszik, és bizony, tudatosak voltak.
2012. dec. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából vannak már gyerekeim, de erre nem emlékeztem, hogy mikortól csinálták, és most már annyira vágyom rá. :o) Fél éves, de erős és nagy baba, szóval elvileg képes lenne rá...


De úgy látom, nagy a szórás, ez nem olyan, mint az, hogy "mikor fordul át", és akkor pár hónapon belül úgyis mindenki megcsinálja.

No, megvárjuk. Mást úgysem tehetek. :o)

2012. dec. 20. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!