Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka olyan nehezen tudok...

Éjszaka olyan nehezen tudok felkelni a babámhoz, még szoptatás közben is majd' elalszom. Más is van ezzel így? Mikor fogok hozzászokni az ébredésekhez? 3 hetes lesz a babám.

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez elég sok mindenkinél igy van. A megoldás, hogy többet alszol - amikor a babád elalszik napközben, akkor feküdj le te is, és próbálj meg aludni vagy legalább is pihenni. A legfontosabb, hogy eleget pihenj, a háztartás meg egyebek várhatnak.
2012. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, nem fog örökké ébredni.

Nap közben kell vele aludbni, a házimunka megvár.

Az én fiam 3 hónaposan aludta át az éjszakát, de 7-15 hónapos koráig a fogai miatt 10-ből 9-szer ébredtünk. Nem volt hasfájós, de ez a fogzás egy rémálom volt.

Egyébként megedződik az ember. Ha már 6 órát aludhatok egyhuzamban, a mennyekben érzem magam! :))

2012. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozzászoksz, nekem 4 hónapos lesz és már meg sem kottyan, pedig a 3 kelés/éj a minimum. Nem is tudom, hogy végig tudnék-e aludni egy éjszakát :-)
2012. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen pici baba mellett ez volt a legnehezebb számomra. Állandóan fáradt voltam és kimerült. Másfél éves korában aludta át az éjszakát, előfordult, hogy már sírtam a fáradtságtól. Hétvégén alhattam nagyot, mikor apa besegített.

Mindig is nagy alvó voltam, már külön szobában alszanak a gyerekek, a múltkoriban megébredt az egyik, én olyan kómás voltam, hogy nekimentem a falnak. *-*

Nehéz hozzászokni, a legtöbb amit tehetsz, hogy kihasználsz minden alkalmat, hogy pihenj, aludj akár csak félórácskát.

2012. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapos a babám,6 hétig jól bírtam ,de akkor lemerültem teljesen.Mára már este ő altat el, sőt sokszor bealszom szoptatás szoptatás közben :) De nem sír érte ,hiszen akkor felébrednék :)
2012. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!