Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák biztatnátok kicsit?

Anyukák biztatnátok kicsit?

Figyelt kérdés
5 éve együtt vagyunk a férjemmel 2 éve házasok márciusban 1 éves a fiúnk most várjuk a tesót nyár végére. kb másfél éve volt egynagyobb vitánk 2 hónapig külön voltunk a férjem egy haverjamiatt akkor megbeszéltük hogy jobb ha ez a srác nincs az életünnkbe. de most pár napja megint előkerült és azota férjemmintha kifordult volna önmagából ésma közölte velem hogy nem tudja mit akar velem is lenni meg nem. fogta magát kocsiba ült és elment teljesen kivagyok készülve nem nagon tudom elképzelni az életem nélküle de ha megint szakitunk többet nem tudok neki megbocsájtani :( félek hogy nem lesz jó a vége nagyon szeretem nem tudom mit tehetnék
2012. dec. 19. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A haverja fontosabb, mint te és a gyerekei?


Azért meg lehet találni az arany középutat. Ha nem akar veletek maradni, egy-két beszélgetést ér meg a dolog, de én nem könyörögnék senkinek, azt tudom.

2012. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én sem könyörgök neki az biztos meg is mondtam hogyha fontosabb a haverja a családjánál akkor inkább ne legyünk együtt de közben meg a szivem törik össze annyira nagyon szeretem persze tudom igy nem érdemel tőlem semmit de nem akarom elveszíteni
2012. dec. 19. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz tanácsot adni mert nem én vagyok ilyen helyzetben.De ha lennék a helyedbe én biztos hagynák mindent az időre,és a gyerekeimre koncentrálnák.Nem tudom átérezni mit érzel most,mindenkinek más a természete,mindenki másképp dolgozza fel a rossz dolgokat.Az idő mindent megold.Sajnos ha a férjed menni akar még ha a csillagot is lehozod neki se marad.Mást nem tudsz tenni mint a gyerekeidnek biztonságérzetet nyújtani hogy te nem hagyod ott őket.Üd...2 családos anyuka...
2012. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem értem.A férjed biszexuális?
2012. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Nem hinném, hogy bi lenne a férje, csak bizonyos emberek tudnak rossz hatással lenni, ha valaki "gyenge", befolyásolható.

Koncentrálj magadra és a gyerekeidre és az idő eldönti, hogy mi legyen. Ha visszamegy hozzátok, akkor viszont szakítson meg minden kapcsolatot azzal a haverjával.

Ha nem, akkor kezd új életet. Tudsz kire számítani? Szülők, testvér, barátnő?

2012. dec. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy akkor is terhes voltál, mikor legelőször összevesztetek, és most is? Nem lehet, hogy ez hozza elő nála ezt a dolgot?
2012. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!