Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kéne hason feküdnie...

Mennyit kéne hason feküdnie egy 2 hónapos babának?

Figyelt kérdés
nagyon nem szereti, így keveset van hason, szerintem. Pár perc naponta. Mennyit legyen hason?
2012. dec. 19. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is 2 hónapos és utál hason lenni.én nem is eröltetem annyira ugy szoktam hogy hátra dőlök a melkasonra teszem és ugy jobban bírja.én nem szenvedtetem
2012. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kezd pár perccel és fokozatosan növeld a lerakások gyakoriságát és a hasonfekvés hosszát. Nekünk a gyógytornász azt mondta, hogy 4 hónaposan kell elérnie, hogy fele időt töltsön hason és fele időt háton.
2012. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is úgy csinálom ahogy első válaszoló. De majd valahogy hosszabbítom az időt.
2012. dec. 19. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Az tökéletes, ha a mellkasodra teszed, majd később ráérsz letenni.
2012. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar, ne nagyon erőltesd. Majd lesz hason, ha kúszik. Az enyém pl ordított, mint akit nyúznak, ha hasra tettem. Így kb. semmit nem volt hason. Aztán később meg hanyatt nem akart megmaradni.
2012. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!