Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barna, cérnához hasonló...

Barna, cérnához hasonló akármik a székletben mik lehetnek betegecske 1 éves babánál?

Figyelt kérdés
1 éves babám 2 hete meg volt fázva, ami ráhúzódhatott a pocakjára (dokinéni szerint). Azóta fosizik (napi 1-2), ami bűzösebb, nyákoskásabb is, sárga vagy sötétzöld színű. Ami számomra ijesztő, hogy a székletében sok-sok apró sötétbarna cérnához hasonló akármik láthatók. Mi lehet ez? Ugye nem valami féregszerű?
2012. dec. 19. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Én nem hiszem. De ha aggódsz, mondd el a dokinőnek és akkor elviszi a kakit tenyésztésre. Lehet hogy csak nyák, esetleg vér, mert ugye sokat kakilt és akkor sérülhetett a végbél fala is.
2012. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
de ez 99% hogy féreg. egy kis üvegcsébe tegyél kaki mintát,a kis "férgekkel" együtt,és vidd be a doki nénihez. ő elküldi majd vizsgálatra,a székletet. de szerintem tuti féreg.
2012. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

esetleg banánt evett?

akkor is találhatóak ilyen cérna szerű vmi a kakiban

2012. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen, tegnap is és ma is evett banánt. hááát.. megnyugtató lenne, ha attól lenne.

Én úgy tudom, hogy a féreg az fehér vagy halványsárga színű és mozognak. Amit viszont látok, az egyértelműen sötétbarna és figyeltem percekig, de egyáltalán nem látok nuansznyi mozgást sem...


hmmm.... kezdek idegbeteg lenni... :(((

2012. dec. 19. 20:32
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is a banántól van. Én is tapasztaltam ilyet. Egészen sötétbarna, szinte fekete 1 cm körüli "szálacskák"... ez biztosan a banán.
2012. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
akkor a banántól lesz az ! mondta a védőnő hogy összekeverhető a férgekkel,az is kis fekete cérnaszerű vmi,de ha evett banánt a baba akkor az nem féregre utal.
2012. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! 100%, hogy a banántól van! Az én kisfiamnak is volt, frászt kaptam tőle, de kijött a védőnő megnézte és megnyugtatott! :)
2012. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a banán. Én is vittem annó mintát a doktornőnek, picit megmosolygott.
2012. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Banán.
2012. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Banán!
2012. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!