Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tommee Typpee pelenkatárolóhoz...

Vipy kérdése:

Tommee Typpee pelenkatárolóhoz olcsóbb kategóriás utántöltős zacskót hol lehet venni?

Figyelt kérdés
2000 ft-ért találtam a neten hozzávalót, de hallottam, hogy lehet hozzá kapni olcsóbban is. Köszönöm előre a válaszokat!

2012. dec. 21. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy ideig vettem bele a zacsikat, aztán már csak sima pelenkazacskót veszek és abba teszem a pelenkát és úgy a kukába.
2012. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hármasával összecsomagolt szokott olcsóbb lenni, úgy emlékszem, hogy 5000 Ft.


Meg is kerestem:

[link]

2012. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kedves 2. válaszoló, erre a linkre már én is rátaláltam a neten, csak azt hallottam van ugyanolyan funkciójú, viszont olcsóbb árkategóriájú zsák is hozzá. Nem más megoldást keresek egyébként, mert a tároló már megvan, hanem konkrétan a tárolóhoz való zsákot, ami nem kell, hogy épp ehhez a típushoz való legyen, de árban kedvezőbb mint pl a Brendonos. Köszönöm! :)
2012. dec. 21. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről nem hallottam. Én ezt a hármas csomagolásút szoktam venni. De most egy ideje már a teraszon gyűlik zacsiban a pelenka, mert két pelenkás gyerekem van és elég gyorsan telepakolják azt is! :)
2012. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. voltam
2012. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!