Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, tehetek?

Mit tegyek, tehetek?

Figyelt kérdés
Már 3.napja fordul elő,hogy a kisfiam éjjel felébred a szoptatási időben,és utána nem hajlandó aludni 2től fél 5ig kellett szórakoztatni,előtte 2 órát.Úgy tűnt nem tudja,hogy éjjel van,nappal tegnap így aludt 9ig,majd 11-13:30,majd 14:15-15:45,16:30-17:30,19:15-21:45,aztán 11felé feküdtünk le...4hetes

#alvás #fentlét #4hetes baba
2012. dec. 21. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez mennyire vigasztal, de az első 1-2 hónapban mi is így voltunk a kislányunkkal, és szerintem még sokan. Még pici, nehéz megszoknia a nagy változást.
2012. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a Kicsi még nem tud különbséget tenni nappal és éjszaka közt, ezért virgonc.

segíthetsz rajta, ha este már csak kislámpa ég, halkabban beszéltek..., szóval elcsendesedtek:) hamar megszokja, de következetesnek kell lenni. (nem könnyű, tudom)

esetleg tisztába is teszed? ha igen, akkor azt is halvány fénynél, gyorsan, és csendben próbáld meg.

ne beszélj hozzá, csak simogasd.

szopizás után ringasd. a ringatás nálunk mindig használ :)

2013. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!