Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell lefejt anyatejet...

Hogyan kell lefejt anyatejet melegíteni?

Figyelt kérdés
Én eddig forraltam vizet és beleállítottam a cumisüveget, de azt vettem észre, hogy eltűnik 20-30 mili mire arra a hőmérsékletre melegszik, hogy fogyasztható legyen. Mit csinálok rosszul?
2012. dec. 22. 00:10
 1/8 intrepid ***** válasza:
Ne tűzforró vízbe tedd, hanem csak kicsit legyen melegebb, mint amilyen melegre akarod. (A vitaminok érzékenyek a hőre)
2012. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mikrózom. Anyám is mikrózta. Élünk.
2012. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, kórházban is mikrózzák.
2012. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem mikróztam soha. NEm az a baj a mikroval, hogy elrontja a tejet, hanem az, hogy elpusztul tőle a legtöbb hasznos anyag a tejben - ahogy forralással is.


Nem igazán értem, hogy tűnhet el a cumisüveg tartalmából, kivéve ha ereszt a cumisüveg.

Nekünk soha nem tűnt el belőle, pedig ugyanúgy csináltam, mint te kérdező.

2012. dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mara Acoma ***** válasza:
Lehet, hogy akkor én rosszul csináltam? Előző este a fagyasztóból lerakom a hűtőbe a másnapra valót és reggelre megolvad. Evés előtt csak meg kell langyosítani kicsit meleg vízbe állítva vagy í mikróba.
2012. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha MAM cumisüveged van, akkor kifolyik alul a lyukakon, a forró víz hatására. Tönkre is mehet a cumisüveg. Mondjuk nekem alapból ereszt az alja.
2012. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eleinte mikor a fiam pici volt meleg vízbe tettem,mert ugye a vitaminok ....aztán mikor már 160 ml-t iszik,nem lehet kivárni hogy felmelegedjen a tej,főleg ha a háttérben ordít a gyerek az éhségtől.Szóval mikrózom.
2012. dec. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. szerintem is ereszt a cumisüveg, de nem alul, mert az olyan vastag, hogy kétlem, h a forróvíz kikezdené. dr brown-féle antigas cumisüveg egyébként, hogy ne nyeljen levegőt és ne fájjon a pocija.
2012. dec. 22. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!