Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közösségi oldalra szoktatok...

Közösségi oldalra szoktatok babátokrol pucér képet feltenni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek most van picije és minden képen anyaszült mezítelen a baba. Én nem örültem volna ha az én anyukám anno megosztotta volna az ilyen képeimet. Nem tartom jó ötletenek , olyan sok perverz ember van a világhálón. Vagy én vagyok lemaradva?

2012. dec. 22. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Természetesen semmi esetre sem!! 2 okból kifolyólag:

1. ő is lesz felnőtt és én sem örültem volna,ha több száz ember az én nunimat nézi anno

2. sok beteg ember van,főleg a neten...tovább nem részletezem

Én talán egyetlen fürcsis képét tettem fel,mert annyira édes pofit vágott, viszont photoshoppal kitakartam a nem publikus részt.

egy 10 hós kisfiú anyukája

2012. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokan osztanak meg képet.Szerintem mindenki tudja ez mivel jár.Felteszi a képet,lehetnek következményei.Mindenkinek a saját döntése.

Az én 5 hónapos kislányomról 1 kép van fent,kb.1 hetesen készült róla.Ha valaki akarja látni,eljön és megnézi,a messze lakó barátoknak,pedig e-mailen küldök képet.

2012. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Pont ezekre gondoltam. Nekem is van egy 9 hónapos kisfiam, de eszembe nem jutna ilyen képet feltenni. Csak egy félpucér kép van fenn rola.

2012. dec. 22. 19:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez az ismerősöm nemigen gondolt bele ebbe az tuti. Pedig értelmiségi, elvileg!
2012. dec. 22. 19:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyes ismerőseimmel osztok meg képet, nyilvánosan nem. S akkor sem pucér képet, azt soha nem tennék fel.

Valaki viszont mindent megoszt mindenkivel és nem is gondol arra, hogy mennyi aberrált állat van az ilyen oldalakon.

2012. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami az internetre egyszer felkerül az fent is marad. Ezt hidd el, így van főleg a facebook esetén.

Annyi pedofil hülye van, hogy soha.

2012. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszek fel pucér képet a babáról. Egyébként be lehet állítani, hogy csak az ismerősök, vagy akár csak a család lássa a képeket.
2012. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

És mi van ha az az ismerős lementi a gépére a képet, majd másnap tönkremegy a gép, beviszi a szervizre és ott dolgozik egy beteg állat aki lementi magának. Ez csak a szűk családra tartozik.

Ja és a facebook is adatokat, képeket gyűjt minden felhasználóról, nem véletlenül jelenik meg oldalt olyan reklámok amik érdekelnek. Mert azokat valaha likelttad.

2012. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már komolyan gondolodom, hogy szolok neki. De nem szivesen avatkoznék bele a dolgukba.
2012. dec. 22. 20:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem szoktam meztelen képeket felrakni ez nem tartozik az ismerőseimre sem.


Szólni nem szólnék, mert aki felrak ilyen képeket, annak ez belefér.

2012. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!