Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hatalmas műanyag kád? Hol?

Hatalmas műanyag kád? Hol?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos babóm kinőtte a babakádját,szeretnék venni neki egy nagy (kerek) műanyag kádat,amit még 1-2 év múlva is tud használni,tud használni,ugyanis zuhanyzónk van.de nem nagyon találok ilyet,illetve láttam,de azt szüretelő kádnak hívják:D

2012. dec. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na és ki fogja megmondani, hogy az szüretelő kád? Nyugodtan meg veheted. Én is úgy vettem! :D Nem fogsz úgy kapni, ahogy keresed. Barátnőm is jött látogatóba : húú, de jó ezt hol vetted? :D Senki nem fogja kérdezni mi volt rá írva! :D
2012. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg csak zuhanyzónk volt, nekünk is ilyen "dézsa" jellegű kádunk volt, amibe a szőlőt szedik. Szerintem kör alakú babakád nem létezik, de szerintem nyugodtan vedd meg azt, vagy esetleg nagy kerek lavór.
2012. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én spec felismerem a szüretelőkádat. Ennek oka nyilván az, hogy láttam már olyat, sokszor. (és olyankor valahogy nem voltam vicces kedvemben) :)


Ilyen nem lenne jobb?

[link]

2012. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
láttam azt a felfújható kádat,50 centi széles,abból lejön 10-10 a szélén,van olyan tapadókorongos ülőkém a gyereknek,nem tudom abba bele fér-e,de lehet veszek egyet mert legalább gazdaságos,nem kell bele sok víz!:D
2012. dec. 22. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
én a goods market ben néztem nagy méretű gyerekkádat, 2000.- ahogy vizsgálgattam, még egy 5-6 éves is simán belefér. mi azt fogjuk megvenni ,nekünk is csak zuhanyzónk van.
2012. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!