Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutyás, panelban/téglában...

Kutyás, panelban/téglában lakó kisbabás anyukák, ti hogy oldjátok meg a kutyus levitelt, ha épp egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
2,5 hetes a babám, a páromnak most kellett visszamenni dolgozni. Eddig mindig volt itt valaki, igy le tudtam vinni a blökit. De ha már elmaradoznak a látogatók, akkor mibe/hgyan vigyem le a harmadikról a blökit? Ti hogy csináljátok? Mei thait vegyek?
2012. dec. 23. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan kengurút ami már újszülött kortól használható. Míg pici vízszintesen fektethető benne a baba, utána meg meg rendesen függőlegesen.
2012. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsival sétáltattam kutyát.

2-3. hétre megtanulta, hogy kell mellette jönni. Most már 1,5 éves a lányom, de ha egyedül vagyunk, akkor még gyakran alkalmazom ezt a módszert. Bár mostanság már inkább gyalog jön a lányom is.

Emiatt van, hogy 1 órán keresztül is sétálunk. A tacsink pedig türelmes, mivel közben ő is végzi a dolgát.

2012. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
én akkor szaladok le vele,ha a lànyom elaludt. a babyphont meg viszem magammal. csak hàtra viszem a kutyàt,a hàz mogé, arra jo,h ha surgos dolga van,azt elintézi,vagy,ha nagyon menni akar,de épp nem tudom kivinni,kirakom a teraszra.
2012. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Légzésfigyelőt most fogunk kapni. Gondoltam én is arra,hogy amikor elalszik akkor leszaladok vele, de mi téglában lakunk, a 3.on. Igaz kb 7-8 perc lenne az egész,de mégis félek egyedül hagyni. Bár ha jobban meggondolom, akkor a fürdés is eltart ennyi ideig,főleg ha hajat mosok...
2012. dec. 23. 11:10
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Eleinte én is féltem,de az àgyba baja nem torténhet, és a férjem mondta,h olyan,mintha emeletes hàzba laknànk (kertes) és mondjuk te a foldszinten vagy,a baba meg az emeleten. minden pillanatba nem lehetsz mellette,maximum ha netàn fel is ébred,max sirni fog. a mi babyphone-unk is légzésfigyelos,tehàt kozbe azt is làtod,h minden oké.
2012. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám egyedül a babát. Még a szemetet is félve viszem a ledobóba, panelben lakunk, fél emeletet kell menni. Én mindig viszem a kutyát, ha megyek boltba, dolgomat intézni a közelbe. Amúgy van hordozókendőm is, azt is lehet újgszülött kortól már használni ameddig szükség van hordozásra. Mondjuk nálunk van lift, így egyszerűbb a dolog.
2012. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nálunk nincs lift... Valahol egyetértek az utolsó elötti válaszadóval,hogy nem lehetek mellette minden pillanatban. Mint ahogy irtam, ha megyek zuhanyozni,hajat mosni az is van 10 perc. A kutyalevitellel is végeznék ennyi idő alatt,mert ő mindig rögtön pisil ahogy leérünk, és utána 1-2 perc múlva kakil, ezért irtam hogy ez is max 10 perc lenne...

De persze féltem is, amikor fözök, akkor is 86-szor benézek hozzá. :) Elsőbabás anyuka vagyok. :)

2012. dec. 23. 15:01
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Soha ne hagyd magára!!!És ha akkor történik baj? Nem tudsz visszamenni? ÁÁÁ

Szerintem a kendő a legjobb erre.

A fektethető hordozó fulladás veszélyes és egészségtelen később.

2012. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Én 2,5 hetes babát semmiképpen sem hagyjnék magára. Nálunk ugy van, hogy a földszinten lakunk, kimegyek és már ott az utca, felmegyek 7 lépcsőt és ott a kuka, de már ezt is 3 hós volt mire bemertem vállalni. Azóta felviszem a szemetet, de 2,5 hetesen...aaahh semmiképpen sem hagyjnám magára, ha van légzésfigyelő meg bébiőr meg akármi, akkor sem.
2012. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem októberi a babám és 5 napos kora óta heti 4 nap együtt kell kivinnünk a kutyákat délután, ha esik ha fúj. Én is így voltam vele,hogy egy fürdés is addig tart, de szerencsére eddig meg tudtam oldani,hogy ilyenre ne legyek rászorulva. Nálunk annyiból könnyebb ,hogy van lift és a kutyák póráz nélkül sétálnak.A baba is jókat alszik a levegőn.


A babakocsit le tudod vinni a lépcsőn egy kézzel? A másikba ugye a baba lenne és a pórázt is tudnád fogni.


A olyan kengurum nekem is van ami újszülött kortól van.Pont ezért vettem , de! felöltöztetve nem fér bele a pici ,ezért adhatom is el.


Nemrég vettem kendőt az tök jó lenne, csak kabátot kell hozzá keresnem. A mei tait 3 hónapos kórtól ajánlatos használni, szóval neki még nem jó.


Amit tanácsolni tudok még. Én egyszer úgy vittem orvoshoz a picit,hogy overál,meleg takaró és kézbe. Okés nehéz volt,de nem volt más választásom mivel késésben voltunk és a babakocsival nem mertem elindulni,mert ha senki se segített volna feltenni a trolira akkor ott maradtam volna,olyan nehéz.

2012. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!