Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez természetes így?

Ez természetes így?

Figyelt kérdés
5hetes kisfiam eddig 3-4 óránként kért enni, de 3napja 2-2és fél óránként ébred, mert éhes. Úgy gondoltam, növelem a tápszer adagot, mert az nem elég neki, így visszaállunk a 3-4 órára. Megtörtént, növeltem is, de a helyzet változatlan, még így is 2-2és fél óránként ébred, sőt a megemelt adagot is megeszi. Nem fogom így túletetni? Vagy most áll majd még csak be hogy mennyit és milyen időközönként akar enni?
2012. dec. 23. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az ún. növekedési ugrás! :-)
2012. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy éhes és mondjuk nem pocakfájás miatt sír, akkor ne vond meg a kaját tőle. Ebben a korban annyit szívnak általában ki, amennyit az üvegbe töltöttél (az én fiam így volt és állandóan éhes volt). Én is féltem a túletetéstől, de a babák tudják, hogy mennyi kajára van szükségük. És ha most gyorsabban is fog gyarapodni, később majd lelassul a gyarapodás, emiatt ne izgulj.
2012. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a növekedési ugrásra tippelek, 6 hetes körül szokott lenni egy.
2012. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!