Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megihletett a kérdés! Januárba...

Megihletett a kérdés! Januárban szülő anyukák, miben hozzátok haza a babátokat? (Persze időjárástól fog függni)

Figyelt kérdés
Hosszúujjú vagy rövidujjú body? Zokni, vagy harisnya kell a rugdalózó alá? Pulcsi, overall, sapka, takaró. Valamit kifelejtettem? :)
2012. dec. 23. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
en igy vittem haza kb. 5 fok volt: hosszu ujju body, ra egy vastagabb pulcsi, de nem kotott, egy rugi ra zokni, eselyem se volt harisnyat is adni ra,olyan pici volt, overall, ket vekony sapka, a hordozo aljaba egy takaro, meg ra is egy
2012. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hosszuújjú body,rugdalozó,zokni,én tettem be harisnyát is,vékony+vastag sapi,egy kis kötött kardigán,téli overál,és egy kis takaró a végén.

Majd mehet is bele a bébihordozóba,és kocsival pedig haza. :D

2012. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor jól gondoltam kb. a ruhák mennyiségét :)
2012. dec. 23. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Jan. 22-én mentünk haza a kórházból. Rövid ujjú body, hosszú ujjú rugi, kiskabát, pamut sapka, téli bundás overáll, takaró. Harisnyát meg sem próbáltam, de szerintem a rugi alá nem is fért volna, zokni nem kellett, mert a ruginak van lábfeje.

Annyira nem volt extrém hideg, nappal olyan -5 fok lehetett.

2012. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!