Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért egyre rosszabb 11...

Miért egyre rosszabb 11 hónapos lányom alvása?

Figyelt kérdés

Eddig szépen ment a nappali és az éjszakai alvás is. Reggel 8-9 között kelt fel, délelőtt aludt fél órát, délután 1-1,5 órát, és este 8-fél 9 körül aludt el. 2 hónaposa kora óta átaludta az éjszakát.

Egy hete viszont egyre csak romlik a helyzet. Délután és este alig lehet elaltatni, délután fél óránál nem hajlandó többet aludni. Próbáltuk, hogy talán sok neki a két alvás, de ha egyszer alszik napközben, akkor se több, mint fél óra, és ráadásul este már ordít a fáradtságtól.

Reggel is egyre korábban kel, és most már éjszaka is ébred óránként.

Teljesen tanácstalan vagyok, hogy miért romlik egyre csak a helyzet, bármit is próbálunk tenni. Miért lett a jól alvó gyerekemből folyamatosan egyre rosszabb alvó?

Amit ki tudok zárni, hogy biztosan nem a foga. 6 van kint, volt, hogy egyszerre 3 jött, de akkor se csinálta ezt.

Köszönöm!


2012. dec. 24. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mozgásfejlődéstől esetleg?


Amúgy nálunk is ez van, délután sehogy nem tudom elaltatni a 10,5 hónapos Fiamat. Mondjuk őt gyötri a foga, szintén 6 van kint eddig, és ezt most nagyon fájlalja, pedig még nem is látom, hogy jönne. :(

2012. dec. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A környezetedben, vagy a te lelkiállapotodban változott valami?
2012. dec. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Semmi nem változott, ezért nem értem én se.
2012. dec. 24. 04:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem minden fog egyformán jön ki. Lehet eddig jól viselte az egyszerre meginduló 3 fogat is, de most nem viseli jól. Szinte biztosra veszem, hogy a foga piszkálja. Az én fiamnak is jött egyszerre 4 darab feül. Éjszaka óránként kelt. Most is jön egy, de nagyon nehezen akar kibújni. Most alszik éjjel, viszont sokat kakil és felhólyagosodott a feneke. Kezelni is kell. Tuti a foga. Csak ez más tüneteket produkál. Kitartást és türelmet kívánok!
2012. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! elolvastam még egyszer, ami írtál. Kizárod a fogat! Én meg még biztosabb vagyok benne, hogy a foga piszkálja! Ha nem beteg, nincs melege, nem fázik és óránként ébred, tuti, hogy a foga bántja! Nem vagyok gyógyszer párti, de, ha ma éjjel is ezt csinálja, próbálj neki adni Nurofent, hogy te is tudj pihenni egy kicsit és Ő is. Ha attól megnyugszik, megbizonyosodhatsz, hogy a foga fáj, de én szinte biztos vagyok benne.
2012. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!