Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azonnal cseréljek pelenkát ha...

Azonnal cseréljek pelenkát ha úgy érzem, hogy bekakilt?

Figyelt kérdés
Megetettem a picurkát és büfiztetés közben éreztem és hallottam is hogy bekakilt. A pelenkát még előtte 1 órája adtam rá.
2012. dec. 24. 19:41
1 2 3
 1/21 xStefix ***** válasza:
100%
Igen, amint tudod, cserélj. Akár tápszeres, akár anyatejes, a kaki irritálja a bőrét, mert be is fülled.
2012. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 xStefix ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen evés közben kakil, érdemesebb utána cserélni, nem előtte.
2012. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze azonnal!Neked sem lenne kényelmes sz@ros fenékkel lenni egy percet sem.
2012. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze, azonnal.
2012. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Persze, mindenképp cseréld ki, mert a kaki nagyon ki tudja csípni az érzékeny bőrüket és utána napokig kezelheted, mire helyre jön. Ha csak kicsit pisis, azt viszont nem kell folyton cserélni, mert a mostani pelenkák azt már teljesen magukba szívják.
2012. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szerintem neked sem lenne jó érzés kakiban ülni órákig...
2012. dec. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzonnal. Ha nem jőn a kiütés :( Ami fáj, és kellemetlen.
2012. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%

osszessegeben minden ilyen kerdes magadnak torteno felvetese elott gondolkodj el, hogy Neked mi lenne a jo... sokszor segit eligazodni amikor legegyszerubbnek tuno dolgokban elbizonytalanodsz.

szeretnel bekakilva csuszni maszni, forogni vagy csak szimplan aludni? nem... akkor csereld le. ki van szaradva a szaja? Neked mi segit? ha iszol egy pohar vizet?itasd meg! nyugos ha front van? Neked segit friss levego olyankor? akkor setaltasd meg... stb. ha igy gondolkozol el mindenen sokkal konyebb.

2012. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Hány éves vagy kérdező? Ilyen kérdést hogy lehet feltenni? Mire készültél fel terhesség alatt, ha azt sem tudod, hogy mikor kell pelenkát cserélni? Te szeretnél a sz.ban feküdni órákig?
2012. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, nem is értem, hogy lehetsz ekkora tapló, ha édesanya vagy... Jézusom
2012. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!