Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Járt már...

Kedves anyukák! Járt már nálatok a jézuska? Hogy tetszett a fa a kicsiteknek?

Figyelt kérdés

Megkaptátok,amire vágytatok? És a csemetéknek mi volt a meglepi? Kíváncsi vagyok :)

Boldog Karácsonyt mindenkinek!


2012. dec. 24. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Megkaptam amire vágytam, kaptam új bugyikat. Régóta hiányom volt belőlük. A fa tetszett a kicsinek, 14 hónapos, nézte nagy szemekkel a fényeket. Ajándéknak egy csőrös poharat kapott, azóta sem lehet tőle elvenni. Játékokat a mama,dédi és a többi rokon ad majd neki, nekünk maradt a hasznos része.
2012. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk már a d.utáni alvás után ideért a jézuska;) hogy kijátszhassa magát estig a 2 éves fiam.

Legot, autópályát, szerszámosdobozt, és rengeteg autot kapott, odáig volt nagyon, nekem az volt az ajándék hogy ezt neki meg tudom adni, és az a csillogó szempár;). Egyedül nevelem.

2012. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Én megkaptam amire vágytam: itt szuszog mellettem a kis gyöngyszemünk a ma 7 hetes kislányunk. :)

Boldog karit mindenkinek!

2012. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk ez volt a gyerekek második karácsonya, jövőre lesznek 2 évesek. A tavalyit még nem igazán fogták fel. Most is inkább annyit, hogy együtt a család, van szép feldíszített karácsonyfa, és kaptak ajándékokat. Tőlünk csak játékokat, állatos LEGO duplo, térbeli puzzle, meg még pár készségfejlesztő játék az ő korosztályuknak. Nagyon vidámak voltak, jól érezték magukat, és a karácsonyi menü is ízlett nekik (hal, krumpli).

Én nem kértem semmit ajándékba, de kaptam a szüleimtől egy parfümöt és 3 könyvet a férjemtől, úgyhogy én is elégedett voltam :-)


Boldog karácsonyt kívánok én is mindenkinek!

2012. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem igaz még csak 5 hónapos a kislányom, ruhát kapott, meg csörgött, de nagyon vigyorgott a fának a duma is ment le se vette róla a szemét. Persze a csomagolást is sikeresen össze tudta gyűrni és a recsegése is nagyon tetszett :) Ma este járt nálunk pancsi előtt.
2012. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Az én kislányom 15 hónapos.

Már 22.-én a didiék meglepték egy akkora babával ami majdnem akkora mint ő, énekel és babakocsija van.

Ma voltunk a szüleimnél ahol kapott rengeteg játékot meg egy olyan szívószál szerű itatópoharat.- Aminek nagyon örülök, mert eddig a kislányom nem volt hajlandó inni cumisüvegen kívül másból pedig ezer féle itatópoharat és tanulópoharat vettem neki. tehát ma megvolt az áttörés:)-Egyébként kapott tőlük gyönyörű hűtőmágneseket, 2 doboz lego dulo szettet, kis rózsaszín plüss táskát és mesekönyveket amit a dédiéktől is kapott egyébként.

A fát mi már 3 napja felállítottuk és az idén egy fehét műfenyőt vettünk ami nagyon gyönyörűre sikerült. Mikor meglátta akkor meglepődött, örült, de nem meri azóta se megfogni:D tehát fél megfogni ami nem is baj, de persze nem sír ha látja:)

Mivel tovább maradtunk a nagyszülőknél mint terveztük és ott is vacsoráztunk így itthon ezt külön már nem tartottuk meg. Tőlünk kapott egy takarítószettet (lapát, kisseprű, parfis) és mivel minden zenélő-éneklő játéka megvan már főleg az összes fisher price(kincsesbödön, laptop, hip-hopzebra, kockafaló viziló, zsiráfos golyópálya, chicco tanulóasztal meg még tényleg rengeteg dolog!) kütyü így most úgy gondoltam értelmetlen lenne egy újabb ilyen játék, amit néhány hónap múlva úgy is megun. Tehát kapott egy smoby(TEFAL) nagy babakonyhát ami magasságban meg is felel neki, a tetejét is eléri ha pipiskedik. Egyből a hűtőmágneseket belepakolta a sütőbe, vitt ,,kávét" apának a mini bögrébe és megkavargattuk a kis késsel az éppen forrásban lévő már sajnos kettétört hűtőmágnest :D

Én is megkaptam az ajándékaimat, de az amire vágytam és aminek a legjobban örültem az az, hogy a kislányom boldog volt, örül a játékoknak és ezt az örömöt mi tudtuk neki okozni. Talán a legjobb pillanat az egész karácsony alatt az az volt amikor vitte a kávét (vagyis forrócsokit, mert apa nem kávézik!!!) apának, apa pedig úgy csinált mintha meginná az üres játékpohárból amit a pici lánya készített. (L) Valahogy így képzeltem el mindig is...


Boldog Karácsonyt mindenkinek!

2012. dec. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Öröm volt olvasni,amiket írtatok!! :) az én kisfiam 10 hetes,nézett nagyokat,ahogy "kivillant" a fa :D kapott egy bébitornázót,overált,egy ilyen felfújható,gurítható,csörgő kis valamit,rugikat,pelenkát. A fáért oda van,mert imádja a fényeket,tátott szájjal bambul :D én megkaptam az áhított eljegyzési gyűrűmet,bár nem számítottam rá. A sok ajándék mellett viszont nekem is a kisfiam mosolya volt az egyik legnagyobb boldogság és hogy együtt a család. Kívánok Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és sikerekben gazdag,Boldog Új Esztendőt!
2012. dec. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!