Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hós fejlődés?

2,5 hós fejlődés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A Kisfiam 2,5 hónapos. Rengeteget nevet, de tényleg eszméletlen sokat, günyög,megfogja (ha a kezébe rakom) a dolgokat és a szájába veszi, és pár napja feltolja a fenekét az ágyban, és bármennyire lentre rakom az ágyba, reggelre fent van az ágy tetejébe és arra ébred h a feje a rácsvédőbe ütközik :)


Nem korai dolgok ezek? Mármint, Én azt hittem sokáig olyan kis lityi-lötyi lesz a gyerekem :D


Köszönöm


2012. dec. 25. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és már hason fekve löki magát az egyik lábával mintha át akarna fordulni...
2012. dec. 25. 09:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai.
2012. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, az enyém is ugyanezeket csinálta. (most 4 hós)

Volt, h fejjel lefelé találtam meg a kiságyban. :)

Viszont most visszább vett a gügyögésből-beszélgetésből, más érdekli. Többnyire mindent a szájába vesz, és nagyon dörzsöli az ínyét és sikongat.

2012. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy korai, az enyém 2 hós és már ő is mászik előre az ágyban, meg keresztbe fordul (hason alszik). Gügyögni, mosolyogni is rengeteget szoott. Fél hónap múlva szerintem már mindent megcsinál amit felsoroltál. Ja, és már kezd nyáladzani és fehér alul az ínye, pedig a fogzás is nagyon korai még.
2012. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én babám 9 hetes, és ugyanezeket csinálja. Ne aggódj, ez normális :)
2012. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!