Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos kisbabámnál mi...

Egy hónapos kisbabámnál mi lehet ez hasfájás?

Figyelt kérdés
Eddig nyugodt baba volt.Szinte csak akkor sírt ha éhes.De tegnap délutántól ma reggel 7-ig szinte egyfolytában sírt.A cici sem nyugtatta meg.Erőlködést látok rajta,még szopizás közbe is.Belevörösödik a feje is,kalimpál a lábaival.Espumisan cseppet kapott.Kialakulhat hasfájás 1 hónapos korára?Ez hasfájás lehet amúgy?Kaki azért volt.Köszi
2012. dec. 26. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Hasfájás már előbb kialakulhat. Espumisant szerintem hanyagold, mert az még csak puffaszthatja. Infacolt javaslok. Szopi előtt adni neki. Nekünk bevált. Hasfájásra nem jó a szopi az biztos. Igen, szerintem ez hasfájás lehet.

Ezenkívül adhatsz még rá BioGaia cseppet. Olvass utána.


[link]

2012. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez szerintem hasfájás. Az én kislányomnál is volt 1-2 hónapos korában. Nála a Mecsek bébitea vált be.
2012. dec. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A szopi nem jó rá?Pedig órákat lóg cicin,igaz van amikor felét végig alussza.Eddig is sokat cicizett.Ez megnyugtatta mindíg,de ma éjjel néha még szopi közbe is sírt.Mecsek teát lehet adni 1 hónaposnak? Pont van itthon.Hogy csináljam meg?Jana vízbe?Köszi
2012. dec. 26. 10:08
 4/10 A kérdező kommentje:
Az Espumisan csepp miért nem jó rá?Hiszen arra van nem?Köszönöm szépen!
2012. dec. 26. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én sem értem, miért ne lenne jó a szopi. Hogyne lenne jó, az én kislányom is mindig megnyugszik tőle. A Mecsek teát 2 hetes kortól lehet adni. 2dl vízbe (sima csapvizet felforralok) kell 1 filtert tenni.
2012. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi válik be, minden baba más. Nekünk csak a cicizés a gyógyír egyenlőre, hiába próbálok bármit.
2012. dec. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia. Az én babám most másfél hónapos, és nekem is szokott úgy csinálni mint neked. Szóval ez tényleg hasfájás. Amiről még hallottam, hogy sokat segít az a Gripe Water víz amit a drogériákban is megkaphatsz. Állítólag csodákra képes. Sajnos az én babám mindig kiköpi mert elég ánizsos íze van. Úgy tudom, hogy egy hónapos kortól már adható a babának,és mindig etetés előtt.

Remélem segítettem.

2012. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget ,hogy az Espumisan felfújja...A gázbuborékokat semlegesíti. Szerintem vidd el orvoshoz,ha hasfájós a babád,akkor BEBA sensitive-vel kell majd etetned,és hát igazán ezt csak az idő oldja meg.Mi 3 hónapot szenvedtünk,az Espumisan segített egy picit,de az Infacol egy fabatkát sem ért,de ez minden babánál más.Fel a fejjel!
2012. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A gripe vizet már csak egy éves kórtól adhatod a babának. (fyi)
2012. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mecsek baby teával viszont vigyázz, mert ha túl erősre vagy gyengére sikerül, akkor semmit sem ér....sőt! Próbáld ki a Babycalm cseppet, édeskömény és ánizs van benne, optimális mennyiségben ,hogy enyhítse a hasfájást. Az gripe water (babuline) ami most kapható csak 3 éves kor felett adható, ugyhogy az szintén nem jó szerintem
2012. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!